Дачний туалет і його різновиди Те, навіщо потрібен туалет, звичайно ж, зрозуміло кожному. Самий старий туалет, який зберігся до цих пір, є у фортеці Мохенджо-Даро в Пакистані, йому близько 5000 років.

Перш, ніж будувати цю споруду, необхідно вибрати для нього місце, яке відповідає певним вимогам.

При сучасному будівництві дачні туалети можуть представляти собою невелике затишне приміщення, окремо збудоване на ділянці. Вони можуть бути відремонтовані за всіма правилами євроремонту і покриті металочерепицею. Безумовно, металочерепиця такої ж якості і кольору може покривати і дачний будинок.

Досить прийнятна www.metallik.ru якої стає з кожним роком доступнішою. Але при цьому якість зберігається на високому рівні. Взагалі, туалети бувають декількох типів: Пудр-клозет, Люфт-клозет і звичайний туалет з дерева.

Дачний туалет і його різновиди
Спробуємо розібратися у процесі зведення подібних споруд на прикладі пудр-клозету. Пудр-клозет можна зводити прямо поруч з будинком. Отже, принцип його пристрою. У нього зовсім відсутня вигрібна яма, а, замість цього під стульчак ставиться спеціальна ємність, яка виготовлена з водонепроникного матеріалу, яку по мірі наповнення, спорожняти.

Спочатку треба приготувати для туалету опору. Для цього можна скористатися стовпчиками з бетону або дерева. Дерев'яні будови слід покривати мастикою з бітуму. Потім треба вкопати в землю чотири труби, виконані з азбестоцементу, на глибину близько 70 див. Потім на труби встановлюються вже готові опорні стовпи і заливаються піщано-цементним розчином. Каркас готовий.

Ззаду у каркасі виконують два отвори: перший буде вентиляційним, а друге - для виробництва очисних робіт. Дах туалету частіше і найпростіше виконують односкатного типу і криють яким-небудь матеріалом для покрівлі. Це може бути, зокрема, згідно з бажанням господарів, і металочерепиця.

У самому ж туалеті ставиться спеціальний короб, в якому знаходиться засипка. В якості засипки можна використовувати звичайну золу, торф або тирсу. Щоб мухи не розмножувалися, після кожного відвідування відходи припудриваются за допомогою засипки. З цієї причини такий тип і називається пудр-клозетом.