Автоматичні секційні гаражні ворота Заміський будинок – відмінне рішення, коли душі хочеться більше знаходиться на природі, далеко від галасливих вулиць і забрудненого повітря. Особливо зручно, коли гараж оснащений автоматичними секційними воротами.

Вони можуть встановлюватися для всіх котеджів і паркінгів.

Автоматичні секційні гаражні ворота

З переваг такої конструкції виділяють такі:
• в експлуатації вони не тільки зручні, але і прості, особливо якщо оснащені gs-automatic.ru;
• завдяки використанню високоякісних матеріалів для їх виготовлення, вони виходять надійними і безпечними;
• проріз гаража при цьому якісно герметизується, так що автомобіль буде зберігається в приміщенні з оптимальною температурою;
• на додаток до вищесказаного можна сказати, що секційні ворота дозволяють поліпшити теплоізоляцію приміщення.

Якщо порівнювати таку конструкцію з іншими системами, які використовуються для воріт, то вона вигідно відрізняється своїми незаперечними перевагами. Що стосується полотна, то воно являє надійно з'єднані між собою секції, для кріплення яких застосовуються ламелі із сталі. Рух здійснюється вздовж напрямної, при цьому гаражне полотно згортається і з відкритого положення (вертикального), переходить у закрите (горизонтальне), «ховаючись» при цьому під стелею. Завдяки такій конструкції зберігаються розміри воріт, а також вільний простір в гаражі. Саме ці властиві характеристики роблять такі ворота все більш популярними в сучасному будівництві.

Ними безпечно може користуватися кожен член сім'ї, при цьому автомобіль буде зберігатися в надійному місці, за що відповідає міцність конструкції. У зв'язку з цим, самі секційні ворота прослужать вам довгі роки. Для виробництва автоматичних воріт використовуються енергоефективні панелі, які оснащуються вздовж всього периметра ущільнювачами, наявність яких «регулює» оптимальну температуру повітря всередині гаража.

Керування гаражними комірами

• своїми руками. Вручну такі ворота відкриваються дуже просто, так як для компенсації їх ваги передбачений пружинний механізм. Зусилля 15 кг вистачить для того, щоб відкрити полотно воріт;
• автоматично. Якщо ви у всьому віддаєте перевагу комфорт, то цей варіант для вас, так як він передбачає наявність електроприводу в конструкції.
При цьому у вас буде матися пульт дистанційного керування, за допомогою якого, навіть перебуваючи в автомобілі, можна регулювати положення воріт. Така функція особливо зручна в тих випадках, коли застане вас погана погода, приміром сніг або дощ. Для відкривання воріт досить натиснути на одну кнопку, і система почне свою роботу. Варто відзначити, що, якщо на території проблема з електроживленням, передбачається механізм розблокування, з допомогою якого ворота легко переводяться з режиму автоматичного відкривання на ручний.

Окремо варто виділити, що автоматичний спосіб відкривання воріт є не тільки практичним, але і безпечним для мешканців будинку. Якщо раптом полотно з чим зіткнеться, то датчики відправлять сигнал пристрою, і секція відкотиться у зворотний бік. Пружини в таких гаражних конструкціях застосовуються особливо якісні, зносостійкість яких дозволяє їм витримувати до 25000 циклів відкривання-закривання воріт.