Утеплювач для лазні Міжвінцевий утеплювач закладається між кожним вінцем, таким чином, щоб його було видно з двох сторін. Яким же повинен бути утеплювач? У більшості випадків ми вибираємо натуральний утеплювач, такий як мох, клоччя, джутовий шнур, або лляна стрічка.

Працювати з таким утеплювачем не просто, але зате він екологічно чистий і на відміну від синтетичного утеплювача, крім користі від нього чекати нічого.

www.postroil.com може ущільнюватися вже під вагою конструкції, але ми продовжуємо ущільнювати утеплювач вручну. Конопатим спеціальною дерев'яною лопаткою, конопаткою і молотком, що вимагає чимало часу і сил. Ми з самого початку зробили так, що утеплювач виходить за вінці і тепер ми цей утеплювач згортаємо в грудку, і як слід забиваємо його в щілини, які є між колодами.

Якщо лазня спочатку не була прокладена утеплювачем (що вельми необачно), тоді треба взяти лляну стрічку, або шнур і з силою забити його в міжвінцеві щілини. По закінченні робіт, виходять рівні міжвінцеві шви.

Якщо ми використовуємо природний матеріал, www.postroil.com, джутову клоччя, або мох, то через деякий час будинок має осісти і спресований утеплювач стає практично монолітом. В таких лазнях не потрібна додаткова теплоізоляція, але якщо є бажання, то усередині лазні можна зробити що-небудь додатково до вже наявної теплоізоляції, з природного матеріалу.