Підготовка ділянки під будівництво приватного будинкуРідкісний людина не марить про особисте великому будинку: чисте повітря, відсутність галасливих сусідів знизу і зверху, можливість займатися садом і городом.

Однак шлях від ефемерних думок до реального житла дуже довгий. І починається він з підготовки земельної ділянки під будівництво.


І перше, що потрібно зробити – це генеральне прибирання території. Надійні www.allandtools.ru, лопати і вила знадобляться для викорчовування пнів, видалення непотрібних насаджень. Ділянку необхідно буде очистити від усього сміття та господарських будівель колишніх господарів. Ідеальний варіант – вирівняний по горизонталі земля. На ній буде набагато простіше виробляти розмітку.

Обов'язково потрібно потурбуватися про під'їзній колії для вантажного транспорту. У будь-якому випадку привозити будівельні матеріали буде потрібно, причому у дуже великих кількостях. Тому дорога повинна бути просторою. Рекомендується засипати її гравієм, інакше в період дощів вона просто перетвориться в непрохідне болото.


Після облаштування дороги необхідно виділити ділянку для заощадження будівельних матеріалів. Якщо територія невелика, то все необхідне доведеться купувати невеликими партіями. Хоча це не самий раціональний варіант: оптовим покупцям зазвичай роблять хороші знижки. Тимчасове місце зберігання бажано оснастити навісом.


У приватному будинку сусідів менше, але вони все ж є. Свої будівельні матеріали слід убезпечити і від них, і від випадкових перехожих. Можна зробити найпростіше загородження з підручних засобів. Але оптимальним варіантом стане спорудження повноцінного паркану. Вирішивши це питання на початковому етапі, до нього можна буде не повертатися довгі роки.

Безпосередньо до будівельних робіт можна приступати тільки після аналізу грунту. Звичайна www.allandtools.ru знадобиться для того, щоб взяти пробу грунту. Геологічний аналіз покаже, до якого типу ґрунтів вона відноситься. Для зведення будинків оптимальними вважаються скельні, гравійні і великоуламкові породи. Зведення житлових об'єктів на сухих пісках і стійких глинистих грунтах.


Категорично не підходять для зведення будинків насипні ґрунти, пісок з домішками і глина, насичена вологою. Аналіз грунту – це не вигадка геологів, а об'єктивна необхідність, тому про це потрібно подбати заздалегідь. Без нього всі будівельні роботи можуть «піти прахом» в прямому сенсі цього виразу.