Що таке сайдинг Серед безлічі різноманітних варіантів обробки зовнішнього боку будівель, сайдинг на сьогоднішній день займає далеко не останнє місце. Це пов'язано як з привабливим зовнішнім виглядом самої будови в підсумку, так і з хорошими експлуатаційними властивостями даного матеріалу.

У зв'язку з цим сайдинг досить часто використовують для оздоблення, як різних виробничих будівель, так і прикрашають за допомогою цього матеріалу житлові будинки. Адже завдяки використанню сайдинга можна не тільки прикрасити будинок, але ще й захистити його від впливу руйнівних ультрафіолетових променів, а так само від вологи, гниття і іржі і таких негативних впливів зовнішнього середовища, дощ і вітер.

При цьому сам матеріал не тільки володіє малою вагою, але при цьому і досить простий в монтажі, а згодом вельми зручний в експлуатації.

На будівельному ринку сьогодні можна зустріти найчастіше www.donkrovlya.ru.

Хоча зустрічаються також варіанти з металу, цементу або ж деревних волокон. По своїй суті сайдинг являє собою облицювальні панелі, які виготовлені з такого матеріалу як полівінілхлорид і використовуються в якості навісних фасадів. Ці панелі можуть бути від трьох до чотирьох метрів у довжину, і в ширину становити від 10 до 50 сантиметрів.

При цьому сама поверхня після монтажу не потребує додаткової обробки. Це стало можливим завдяки тому, що сам вініл включені спеціальні добавки, які не тільки надають йому необхідний колір і міцність, але ще і завдяки цьому значно впливають на якість сайдинга. Панелі хорошої якості фарбують приблизно на півтора міліметра.

Це в поєднанні з хорошою стійкістю до зовнішніх впливів робить цей матеріал універсальним. У деяких випадках на поверхню сайдинга може бути нанесена певна структура.