Домашній затишок і сучасні побутівки Для сучасних побутівок можна підібрати таке визначення як невеликі мобільні будинки. Сьогодні змінився погляд на ці будівлі. Сучасні нічого спільного з якимись бараками, які були характерні для радянської епохи, не мають.

Сьогодні побутівки без проблем можна монтувати, перевозити без всяких труднощів і встановлювати там, де це необхідно і зручно, тому що закладка фундаменту для них не потрібна.

Сьогодні побутівки більше люблять називати на сучасний манер –блок-модулями. Це назва, і в правду, більше відображає суть таких споруд. Є www.arendadostavka.ru, дерев'яні. Вони призначені для нетривалого часу проживання, для того, щоб розмістити там санітарно-гігієнічні об'єкти, пости охорони, склади.

І, зрозуміло, такі побутовки будуть незамінними у разі необхідності проживання у них стройбригад при зведенні різних об'єктів. Великими плюсами побутівок з металу можна вважати те, що вони надійні, довго будуть служити. Дерев'яні побутівки теж мають переваги. Це невелика вага, наприклад, і відносно невисока ціна, тому вони теж користуються великим попитом у споживачів.

Блок-модулі з металу формують внутрішню складову побутівки на розсуд покупця. Можна, наприклад, з'єднати кілька побутівок разом. Тоді в кілька разів зросте корисна площа. З них можна споруджувати комплекси в кілька поверхів, якщо ставити побутівки один на одного. Модульний підхід – це велика перевага для будівельників. Можна, наприклад, побудувати з таких блок-модулів офіс, торгові приміщення, їдальню для працівників.

Дерев'яні побутівки продаються вже зібраними. З дерева у них виконано всі, за винятком даху. І вони теж знаходять своїх прихильників.