Запірно-регулююча арматура Herz Підприємство випускає трубопровідну арматуру в основному для систем опалення. Це один з найбільших європейських виробників термостатичних і перепускних клапанів, ручних і автоматичних регуляторів перепаду тиску і витрати, кульової запірної арматури.

Тому якщо ви вирішили придбати www.san-dis.ru рекомендую вам придбати хорошу запірно-регулирующею арматуру.

Що таке розбалансована система опалення, багато хто знає не з чуток. Мешканці багатоквартирних будинків, особливо старої споруди, нерідко стикаються з ситуацією, коли в одній кімнаті дуже жарко, а в сусідній температура наближається до нуля. Уникнути подібних неприємностей допомагає установка на радіатор, стояк або гілку опалювальної системи регулюючої арматури.

Чудово обізнані про все це фахівці компанії www.postroil.com розробили широку гаму всіляких пристосувань, починаючи від регулювальних і балансувальних клапанів і кінчаючи настроечными комп'ютерами, автоматично замеряющими витрата і перепади тиску і практично самостійно розраховують, на який опір необхідно виставити прилад.

Що ж стосується ручних замикаючих клапанів, то хотілося б виділити моделі з нерухомим www.postroil.com. На відміну від більш звичних конструкцій тут обертання ручки не супроводжується її поступальним рухом, тобто габарити пристрою завжди однакові, незалежно від того, відкритий або закритий прохід. Такі моделі підходять для установки у важкодоступних місцях.

Арматуру Herz виготовляють з високоякісної латуні. Вміст цинку становить 3638%, забезпечуючи сплаву підвищену однорідність, міцність і пластичність. Вміст свинцю не перевищує 1%, що повністю відповідає санітарним нормам. В якості ущільнювачів виступає посилений скловолокном тефлон або гума.

Якісна сировина забезпечує досить широкий робочий температурний діапазон використання арматури, завдяки чому її можна встановлювати на системи холодного і гарячого водопостачання, опалення, кондиціонування.