Як вибрати відповідну гідроізоляцію в будинок Не можна допустити, щоб в жиле приміщення яким-то способом проникала вода, це загрожує грибка і неприємним запахом, вогкістю і холодом в прохолодну пору року.

Та й колишнього комфорту в будинку вже не буде. У будинку, де вода проникає всередину, гарантовано є цвіль, яка може стати причиною захворювань дихальної системи та алергічних реакцій.

Компанії, що спеціалізуються на гідроізоляційному обладнанні, пропонують різні види гідроізоляції своїм клієнтам. Видів гідроізоляції існує всього три. Матеріали для гідроізоляції фундаменту, а також рулонна гідроізоляція можна roxul.ru тут roxul.ru

Види гідроізоляції для будинку

Для різних цілей використовуються різні види гідроізоляції, які відрізняються механізмом дії.

  • Перший тип – це обмазувальна система. Така гідроізоляція являє собою сукупність бітумних і полімерних речовин, які в комплексі протистоять проникненню води в приміщення. Даною сумішшю покривають поверхню фундаменту будинку по всьому периметру. Але така система має масу недоліків, один з яких – це крихкість при зниженні температури. Коли на градуснику рівень опускається нижче нуля, бітум втрачає свої міцнісні якості. Захист від вологи діє кілька років. Ще один мінус – нанесення. Таку суміш можна наносити, тільки попередньо нагрів до 120-130 градусів за Цельсієм. На відміну від бітумних речовин, полімерні суміші можна наносити в холодному стані. Полімери, до того ж, захищають від води набагато ефективніше бітуму.
  • Другий тип – гідроізоляція обклеюванням. Використовувати таку систему досить просто, вона являє собою рулон, який необхідно наклеювати на ділянки фундаменту. В якості клею потрібно використовувати мастику, а листи краще закріплювати стяжками. У разі використання обклеювальної гідроізоляції, важливо приділити увагу обробці поверхні перед нанесенням. Необхідно ретельно очистити, вирівняти, погрунтовать і висушити поверхню фундаменту. Запорука ефективності гідроізоляції в рулонах – це ідеальна поверхня, в іншому випадку відбудеться розрив шару, навіть якщо нерівність має розмір у кілька сантиметрів.
  • І третій тип гідроізоляції – це мембрана. Мембрана є найпростішим видом ізоляції, так як готувати поверхню немає необхідності, ніяких додаткових матеріалів для склеювання теж не потрібно. Гідроізоляційна мембрана вже має клейову основу, встановлювати систему можна в будь-який момент, температурні показники не мають впливу на мембрану, а встановлювати її можна навіть недалеко від відкритого вогню.
  • Гідроізоляційні та будівельні матеріали купити roxul.ru компанії Теплосила-Томилино.