Керамічні блоки забезпечують теплостійкість Якщо при виборі матеріалу для кладки стін ви думаєте про теплостійкості – візьміть керамічні блоки. Вони відповідають вимогам екології, за якістю не гірше цегли, а типорозмірів у них більше.

Ціна невисока.

www.postroil.com робляться з глини, в яку при виготовленні домішують деревну стружку. Після випалу на місці згорілої стружки виникають порожнечі, що підтримують тепло.

Розчину для них треба менше, ніж для цегли. По товщині вибирайте типорозмір. Для одноповерхового будинку підійде матеріал найменшої товщини або середньої, вартість буде нижче.

Керамічні блоки забезпечують теплостійкість
Керамічні блоки зажадають оздоблювальних робіт (всередині і зовні). Відразу подумайте про матеріал для обробки.

Основний плюс – їх кладка швидше цегляною, а теплостійкість вище. Деякі вважають, що керамічні блоки ненадійний матеріал, насправді міцність кладки від пористості блоку не зменшиться. Ці блоки придатні в будівництві і одноповерхових будинків та висотних. Від перепаду температур структура їх не постраждає.

Отже, в цілях забезпечення теплостійкості вибирайте керамічні блоки! А якщо вам потрібно www.apriory-stroy.ru вашого будинку, замовте їх у професіоналів із компанії www.apriory-stroy.ru