Пінопласт Пам'ятайте, банальна неуважність до будівельного матеріалу досить часто обертається не тільки марною тратою коштів, а й погіршенням якості ремонтних робіт.

Саме тому ми пропонуємо вам ознайомитися з правилами вибору пінопласту.

Важливі кроки

1. Проконсультуйтеся з продавцем і дізнайтеся, яка сировина було використано для створення пінополістиролу, який ви обрали.

Справа в тому, що деякі виробники, намагаючись заощадити на виробництві, використовує другосортне сировина, що не тільки погіршує основні характеристики пінопласту як теплоізоляційного матеріалу, але і можуть негативно позначитися на здоров'ї будівельників та мешканців будинку в силу можливих хімічних особливостей.

2. Точність порізки пінопласту – один з ключових показників дійсно якісного і професійного підходу до виробництва матеріалу. Чим точніше порізаний пінопласт, який ви плануєте придбати, тим більше уваги його виробництва приділили працівники. А підвищення уваги тягне за собою і підвищення якості пінополістиролу.

Пінопласт
Пінопласт

3. Витримка пінопласту до розрізання. Подібна характеристика досить сильно позначається на щільності матеріалу. Справа в тому, що досить часто пінопласт на виробництві починає розрізати до того, як він остаточно охолоне й затвердіє.

Таки способи прискорити роботу роблять пінопласт нерівномірним, центр стає дуже щільним, а краї можуть зламатися в будь-яку. Якщо ви помітили, що пінополістирол, який пропонує вам продавець-консультант не однаково щільний на різних його частинах, відмовляйтеся від такої покупки. Цілком можливо, що виробник не побоявся використовуватися і другосортне сировина, про який говорилося вище.

Пінопласт
4. Спробуйте розламати лист пінопласту. Якщо він виконаний згідно всім вимогам, то приблизно 50 % кульок на зрізі повинні бути також розламані. На жаль, частіше розріз пінопласту нагадує розламаний гранат, в якому все «кульки» залишаються на своїх місцях. Але, якщо вам все ж попадеться пінопласт такої якості, не замислюйтесь про те, купувати чи ні. Вибір очевидний.

Важливі поради

Пінопласт в будівництві зарекомендував себе як міцний і надійний матеріал, а тому впевнено вирвався в лідери серед матеріалів для теплоізоляції та утримує свої позиції вже який рік.