Переваги тепловізійного обстеження Завдяки тепловізійного обстеження є можливість без певних труднощів визначити, в яких місцях приміщення є теплові витоку, є дефекти теплоізоляційних матеріалів та інші деформації, серед яких: неправильна робота опалювальної системи (особливо в тому випадку, коли прокладка труб – прихована), місця конденсації вологи, області протікання крівлі і так далі.

Завдяки такому сучасному обладнанню як тепловізор, у вас є можливість відшукати кожен аварійну ділянку будинку або квартири. Якщо вас зацікавила така послуга, можете звернутися за наступним посиланням - http://svn-energy.com.ua/ru/uslugi/teplovizionnaya-s-emka/teploaudit-mnogokvartirnykh-domov.

Переваги тепловізійного обстеження

Тепловізійне обстеження є універсальним методом, який відноситься до дистанційної діагностики. Головна його відмінність, порівняно з класичними діагностичними способами – незаперечні переваги, серед яких:

• проста і наочна процедура. Не обов'язково вивчати книжки і ставати фахівців в цій області, щоб розібратися в термограмі;

• достовірне джерело інформації. Будь-які приховані дефекти будуть відображені на термограмі. Особливість такого приладу полягає в тому, що він нездатний щось приховати або спотворити, тому ви побачите лише те, що є насправді;

• швидкість проведення обстеження. Щоб повністю обстежити індивідуальний житловий будинок на наявність аварійних ділянок, буде потрібно від 2 до 3 годин;

• вартість. Перевіривши будинок цим універсальним пристроєм, ви зможете в майбутньому уникнути непотрібних матеріальних витрат.

Варто зауважити, що тепловізійне обстеження дозволить вам згодом економити від 65 до 70% на опаленні приміщення, та це не єдина перевага використання цієї технології. Покращитися комфорт та зручність проживання, необхідність частого ремонту зникне, несучі конструкції вийдуть більш надійними, в результаті чого триватиме і експлуатаційний термін самої будівлі.

Як тільки роботи з тепловізійного обстеження будуть закінчені, фахівці створять звіт, в який входять всі термограми об'єкта, а також їх детальний аналіз (класифікуються дефекти, із-за чого вони виникли і багато іншого). До того ж, вам дадуть необхідні рекомендації по усуненню виявлених дефектів.

Також необхідно розуміти, що тепловізійна зйомка може проводитися як усередині приміщень, так і зовні будинку. Якщо мова йде про зону з температурною аномалією, тобто в тих місцях, де є дефект теплоізоляції, необхідно використовувати більший масштаб зйомки.

На даний момент за допомогою подібного обладнання обстежуються заміські будинки, міські квартири, літні дачі, лазні, гаражі, господарські і промислові об'єкти і багато іншого.