Пластикові септики секрети популярності Проживання в заміському будинку іноді затьмарюється побутовими проблемами. На відміну від квартир, розташованих у багатоповерхівках, тут відсутні водопостачання та каналізація, надаються спеціалізованими службами.

Власники змушені самостійно шукати оптимальні рішення. Щодо каналізації, то в останні роки широке поширення одержали септики. Виробляються вони з металу, бетону і пластику. При цьому останній варіант вважається найбільш перспективним.

Пластикові ємності – ідеальне рішення для організації індивідуального септика на території заміського будинку або котеджу. Популярність подібної продукції пояснюється демократичною вартістю, багатофункціональністю, тривалим терміном експлуатації, простота монтажних робіт, в ході яких можна обійтися без дорогої техніки.

На сьогоднішній день існує кілька різновидів пластикових септиків. Вони відрізняються матеріалом виготовлення, конструкцією, обсягом і призначенням. Для виробництва даних місткостей використовується три види сировини: поліпропілен, поліетилен і склопластик. По конструкції вони бувають однокамерними і багатокамерні. Габарити ємностей також різноманітні. Наприклад, компанія skatseptik.ru пропонує варіанти від 1,2 до 4 куб. м. Тут вибір напряму залежить від кількості користувачів, які імовірно будуть одночасно проживати в будинку.

Пластикові септики мають одну незаперечну перевагу по відношенню до аналогів з бетону або металу – абсолютна герметичність. Завдяки цій якості стічні води не проникають в грунт, що запобігає забрудненню навколишнього середовища. При використанні пластикових ємностей можна забути про таку проблему, як поширення неприємного запаху.

Демократичність септиків даного типу обумовлюється декількома факторами. Для виробництва конструкцій використовуються різні види пластику, притому, що ціна кожного з них є більш низькою, ніж вартість залізобетону або металевого профілю. Подібне сировину не схильне до корозії, що дозволяє обійтися без додаткових заходів захисту. Вага ємностей невеликий, а це значить для їх транспортування та монтажу не потрібно важка техніка.

Пластикові резервуари не бояться температурних перепадів, механічних ударів. Вони здатні з легкістю витримувати великі навантаження, вплив хімічних та органічних речовин. Разом всі перераховані аспекти зумовлюють тривалий термін експлуатації пластикових септиків.