Газоблок-ідеальне рішення для спорудження стін У наші дні, на зміну звичайному цеглі все частіше і частіше стали приходити спеціальні газобетонні блоки. Дані вироби, на відміну від багатьох традиційних матеріалів, володіють досить великою кількістю суттєвих переваг, які, як раз, і зробили його особливо популярним.

І це цілком зрозуміло, адже один такий блок здатний досить легко замінити майже два десятка звичайних цеглин.

Ще однією дуже важливою гідністю газоблоків є той факт, що вони мають просто унікальними теплоізоляційними показниками. Адже на сьогоднішній день, подібна методика втримання тепла вважається однією з найбільш економічних і ефективних.

Газоблок-ідеальне рішення для спорудження стін

Найбільш важливі особливості застосування газоблоків

У тому випадку, якщо при кладці газобетонних блоків буде використовуватися звичайний цементний розчин, то всі сполучні шви, в плані теплоізоляційних показників, стануть надзвичайно вразливими. Саме з-за цього, замість нього рекомендується застосовувати особливі види клею, які дають можливість створювати з'єднання, завтовшки всього лише близько 2 мм.

До складу такої клейкої суміші обов'язково додаються особливі компоненти, здатні надавати досить позитивний вплив на теплоізоляційні показники. Саме тому, при виконанні кладки з таких газблоков, на клеї краще не економити.

Для суттєвого покращення якості кладки, у випадку з газоблоки рекомендується обов'язково застосовувати додаткове армування. Подібна процедура, в даній ситуації, зазвичай, виконується за рахунок укладання підсилює арматури в спеціальні пази, присутні у верхній частині блоків.

Газоблок-ідеальне рішення для спорудження стін

Сфери застосування газобетонних блоків

Найчастіше, подібні газобетонні блоки сьогодні використовуються при будівництві сучасних котеджів. Хоча, в деяких ситуаціях, даний матеріал також може стати відмінним помічником і при споруді навіть відносно невеликого заміського будинку.

У порівнянні зі звичайною цеглою, газоблоки є більш простими в установці, а їх значні габарити дають прекрасну можливість в істотній мірі прискорити всю процедуру будівництва. Роботи, пов'язані з кладкою подібного матеріалу зазвичай не представляють собою надзвичайної складності, і цілком можуть проводитися навіть власними силами. До того ж, завдяки наявності специфічної пористої структури, такі блоки, у разі виникнення необхідності, можна буде досить легко розрізати навіть за допомогою звичайної ножівки.

Як можна побачити з усього перерахованого вище, газоблоки відрізняються досить великою кількістю суттєвих переваг. Саме завдяки їм, даний матеріал сьогодні і придбав таке своє широке поширення.