Ще один матеріал для покрівлі - скло Виготовляли її і раніше, просто часто вона не відповідала вимогам безпеки і погано захищала від холоду. У приватних будинках замість скляної покрівлі, як правило, пристроювалися засклені веранди.

Нові технології для покрівлі

Нові технології, що з'явилися сьогодні, дозволяють проводити покрівлю зі скла, здатну не тільки зберігати тепло у приміщеннях будівлі, але і зробити його вигляд індивідуальним і незвичайним.

Різноманітні склопакети, пропоновані для покрівельних робіт, дають можливість займатися склінням значних за розміром прольотів даху.

Візуально скляна покрівля здається дуже тендітної, не спроможної надійно захистити від атмосферних опадів, холодних вітрів. Насправді це не так, наприклад, конструкції світлопрозорої покрівлі створюються таким чином, щоб яке утворюється сніг легко міг зісковзувати з неї.

Ще один матеріал для покрівлі - скло
Ще один матеріал для покрівлі - скло

Не страшні скляній покрівлі та опади у вигляді дощів, в її конструкції передбачена система водовідведення, що перешкоджає попаданню вологи через покрівлю у приміщення. Прозора покрівля стане захистом від ультрафіолетових променів, інших негативних природних факторів.

Важливий і той факт, що таке покрівельне покриття наповнить приміщення природним світлом, а це дозволить економити електроенергію, що використовується для освітлення будівлі.

Конструкція покрівлі із скла

Ще один матеріал для покрівлі - скло
Найбільш поширені скляні покрівлі в своїй основі мають склопакети або ж профіль з алюмінію, який заповнений полікарбонатом або акрилом.

Так як скло все ж досить крихкий матеріал, то все більше поширення отримують профілі з заповненням полікарбонатом. Він міцніше практично в 200 разів скла, не поступається йому за светопроводимости. Проводиться полікарбонат монолітного і тунельного видів. Листи в профілях для покрівлі, виготовлені з цього матеріалу, мають товщину від 10 до 16 мм.

Звичайно, мало хто з власників повністю покриває дах свого будинку скляною покрівлею. Набагато частіше світлопрозорі конструкції покрівлі монтуються над якимось одним приміщенням, зазвичай над холом або вітальні.

Використання скляної покрівлі дозволяє втілити дизайнерські задумки щодо облаштування свого житла, а її незвичність завжди зроблять ваш будинок несхожим на інші.