Котел Dakon www.postroil.com - один з небагатьох апаратів, здатних працювати при природній циркуляції, тобто фактично незалежний від умов енергопостачання, так як в його складі немає циркуляційного насоса для подачі теплоносія.

Апарат максимально безпечний з точки зору експлуатації: у ньому передбачена система, що захищає його від мінливостей неякісного газопостачання. Такі котли ставлять у будинки, які зведені за допомогою www.best-panel.ru, бо це зручно і економічно вигідно.

Особливість моделі в тому, що внутрішній простір сталевого www.postroil.com розділене на водяні секції, яким віддають тепло гази, що відходять. З такою конструкцією використання теплової енергії продуктів згоряння найбільш ефективно. Апарат оснащений пристроями п'єзорозпалу і іонізаційного контролю полум'я. Не на багатьох котлах зустрінеш окрему запальник, що живить основну. Її запалюють вручну при першому включенні котла (раз у рік). У разі аварії відключення відбувається в зворотній послідовності: спочатку головна, потім запалює.

Два режими потужності підвищують ефективність опалення. Наприклад, в міжсезоння, коли відсутня потреба у повноцінному» опаленні, агрегат експлуатують на зниженій потужності. З додаткових аксесуарів варто відзначити програмне пристрій Honeywell CM67, що дозволяє задавати тижневу програму з установкою до чотирьох рівнів температури для кожного дня, а також прилад для управління системою по телефону.
Автоматика не допустить зниження температури теплоносія нижче +5 градусів Цельсія завдяки системі антізаморажіванія.

Апарат дозволено експлуатувати на www.postroil.com, але при цьому ККД котла буде нижче заявлених значень. Ще слід пам'ятати про те, що антифриз -хімічно активна речовина, розлив якої загрожує псуванням навколишнього інтер'єру і розташованого поруч обладнання. Він більш текучий (ніж вода), а значить, ймовірність його протікання вище.

Зробити роботу котла оптимальної та ефективної допоможе кімнатний регулятор температури з вбудованим термостатом. Завдяки сучасному дизайну, безшумній роботі иэкологичности (продукти згоряння містять низький рівень викидів оксидів вуглецю та азоту і відповідають вимогам безпечної експлуатації) апарат не соромно встановити і в житловому приміщенні.

Для приготування гарячої води призначений корпусних бойлер Drazice об'ємом від 160 до 200 літрів. Його встановлюють поруч з котлом.