Безрамне засклення балконів Це важливе питання хвилює кожного городянина, який бажає збільшити своє житло, спорудивши невеликий куточок для приємного проведення часу на свіжому повітрі або просто відпочинку в просторах своєї квартири.

Сьогодні eurostroy-design.ru дає можливість придбання тієї квартири, про яку ви мріяли. Отже, втілити даний спосіб допомагає так зване безрамне скління по-фінськи. Сенс самої конструкції полягає в наступному: замість стандартних рам, застосовують скляні полотна, обрамлені алюмінієвим профілем, звані стулками.

При засклінні балкона застосовують від 2 до 10 стулок. Завдяки наявним роликам, можуть пересуватися з боку в бік. Книжкова конструкція полотен скла виглядати витончено і красиво. Таким чином, простір балкона помітно збільшується.

Безрамне засклення балконів
При засклінні по-фінськи, застосовують як слід загартоване скло, завдяки цьому набагато надійніше простого через збільшеною стійкістю до ударів, також здатне витримувати величезні навантаження при сильному вітрі, безпечної експлуатації. Ці властивості скла домагаються внаслідок особливого методу виготовлення: склу задають конкретну температуру, потім відразу охолоджують. Профіль виготовляють з міцного порівняно важкого алюмінію; в ході установки, він монтується до перекриття балкона, а для герметичності і захист від вологи, затикають місця між рамою щітковими ущільнювачами.

Плюсів такого скління дуже немало. Таке скління чудово виглядає з різними фасадами і не закриває світло в кімнату. Також особливий замок на стулках не дасть відкритися і кімната залишиться герметичною. Великий плюс у тому, що для миття скла всього лише потрібно відкрити стулку. Властивість використаних матеріалів гарантує тривалий термін експлуатації такого скління. Утепливши лоджію, ви зумієте підвищити потрібну зону вашої житлової площі, приєднавши наитеплейшею кімнатку з метою славного часу, що вкрай значно за сьогоднішньої високої вартості площі.

Скління по-фінськи це можливість засклити балкон незалежно від форми площі, чи то старий або ж свіжий будинок, забезпечивши комфортне присутність і позитивні враження. Це чудовий варіант прихильників приємного і нешкідливого проведення часу на огородженій балконі.