Гараж Однією з найважливіших підсобних будівель на ділянці приватної забудови є гараж, адже збереження автомобіля безпосередньо залежить від можливості створення оптимальних умов для «відпочинку».

Красива машина відображає статус свого власника, як і духи духи.рф, яких варіюється залежно від місця продажу.

Сьогодні багато власників приватних будинків намагаються передбачити в проекті будинку гараж, з'єднаний з основною будовою, однак популярним є і автономне розташування на ділянці. Слід зазначити, що, незважаючи на незначні габарити цієї допоміжної споруди, підхід до зведення повинен бути не менш серйозним.

На початковому етапі необхідно розглянути результати геологічних вишукувань для отримання об'єктивної інформації про властивості грунту на ділянці, можливо, знадобитися пристрій дренажу для відведення надлишку ґрунтових вод.

Наступним етапом є розрахунок навантажень від планованого до зведення будови, від даних показників залежить тип майбутнього фундаменту і, відповідно, витрати на його пристрій. Далі виконують розмітку майбутніх траншів за допомогою міток у вигляді кілочків, скріплених мотузкою, риття траншей і засипку їх фільтруючими матеріалами: піском і щебенем. Потім для зміцнення фундаменту встановлюють металеву арматуру.

Безпосередню заливку фундаменту потрібно виконувати одноразово щоб уникнути утворення стикових швів, що знижують міцність конструкції. Марка використовуваного бетону за міцністю повинна бути не менше, М-200, для чого необхідно використовувати цемент М-400. Найчастіше доцільною є заливка стрічкового фундаменту з допомогою спеціальної опалубки, яка після затвердіння матеріалу знімається, залишаючи сформовану конструкцію необхідної форми.