Ландшафтний дизайн у японському стилі Поряд із облаштуванням житла, особливу роль відіграє і прибудинкова територія. Це не тільки дворовий простір, але і квітучий, і запашний сад. Але, щоб він був постійно таким, необхідно приділяти багато уваги рослинам і того, як вони розташовані на ділянці.

У всьому повинна бути симетрія, хоча вона не так часто зустрічається в наших садах.

Багаторічні рослини, www.7dach.ru можуть допомогти створити неповторний образ ландшафту. Однак, більш літні люди, навчені досвідом і знаннями, намагаються всіляко прикрасити садибу. У ряді країн, сад служить місцем відпочинку і реалізації своїх планів по зміні дизайну будинку. Якщо оточити територію квітниками та дикорослими рослинами, то ділянка помітно пожвавитися і додасть житлу вид сучасної споруди, але з елементами природного контрасту.

Ландшафтний дизайн у японському стилі
Схожа картина спостерігається і в японських садах, де центральне місце займає сакура. Вона розквітає красивими пелюстками, зачаровуючи своїми обрисами. Саме з цієї країни, до нас прийшло поняття духовного споглядання природи. Японці багато часу приділяють свою культуру, підносячи її в ранг божественного натхнення. Такі настрої передаються і в сади, оформлені з урахуванням того, щоб чоловік відчував себе в них наділений якоюсь силою мислення.

На ділянці, виконаному в японському стилі, простежується дух мінімалізму з нотками класицизму. Стриманість в обрамленні, ніяк не позначається на загальному тлі оформлення. Рослинність настільки густа, що про такі сади не скажеш, вони мляві. Навпаки, чагарники і дерева переплітаються між собою, але не створюють перешкоду для переміщення. Прагнення бути єдиним цілим з природою, це природний стан, яке властиве тільки японцям.