Установка металевого димоходу Для того щоб ваш димар не доставляв вам масу неприємностей потрібно спочатку грамотно його встановити. Обов'язково дотримуватися правил техніки безпеки та експлуатації таких конструкцій.

Одним з кращих є димар з оцинкованого металу.

В кожному будинку в селі є піч, а відповідно і димар. Це спеціальна конструкція для відведення залишків від спалювання дров та вугілля.

Основні правила при установці металевого димоходу.

1. Вибір хорошого оцинкованого металу для самої конструкції.

2. У самому приміщенні можна використовувати димар з цегли, але не менше ніж за шістдесят сантиметрів до вашого перекриття повинен бути встановлений так званий сандвіч. Через перекриття не можна пропускати неізольований димар. Це небезпечно.

3. Висота димаря повинна бути не менше п'яти метрів.

4. Обов'язково рівномірне співвідношення між висотою, діаметром і силою тяги димаря. Чим вище труба, тим сильніше тяга в димоході.

6. Труба повинна бути закріплена на відстані кожні 1.5 метра. Обов'язково закріплення труби біля кутового відходу за ним.

7. Трубу над дахом, вище ніж 1.2 обов'язково закріплюємо розтяжками. При установці всієї конструкції обов'язкове дотримання всіх правил пожежної безпеки.

У кожної печі в будинку повинен бути окремий димохід. Естетичний момент щоб, металева труба не було видно, в самому приміщенні її можна обкласти плиткою, а над дахом пофарбувати вогнетривкою фарбою.