Горищні сходи і їх установка В залежності від того, де вони встановлюються, такий тип сходів і застосовується. У міських будинках їх розташування більш ніж передбачувано. Все робиться за стандартним шаблоном, виняток лише для тих будівель, які мають багаторічну історію існування.

Як правило, в таких приміщеннях, на горище веде звичайний сходовий марш, який нічим не відрізняється від тих, які розташовані по всьому під'їзду.

Як правило, agate.by затребувані в заміських будинках, на дачах. Інша справа з будинками, які будуються урахуванням сучасних змін. Крім люка, що веде вгору, під покрівлю, присутня невелика сходи, вона кріпиться безпосередньо біля стіни. Цим виключається проникнення на горище сторонніх осіб, адже не кожен буде вправлятися в акробатиці, щоб за неї забратися.

Горищні сходи і їх установка
У власних будинках, сходи можуть будувати за схожим принципом: теж роблять приставними. Деякі виводять їх прямо на горище. Крім того, оформляють подібні конструкції різьбленням, або ставлять гвинтові підйоми, щоб зменшити площу їх розташування.

Однак, з урахуванням габаритів будівлі, все частіше використовують потаємні сходи. Вони ховаються в спеціальну кишеню, який знаходиться біля виходу на горище.

З низу до них додається ручка або мотузка, потягнувши за яку, сходи розправляється і можна піднятися на гору. Адже так зручніше, не доводиться обходити її, коли переміщаєшся по дому. До того ж, люк горищного приміщення захований від дітей. Безпека не на останньому місці, з цього і виходять, коли конструюють подібні типи сходів.