Традиції інтер'єру знайомтеся, Америка Американський стиль оформлення житлових інтер'єрів, мабуть, є найбільш різноманітним і контрастним, порівняно з іншими напрямками. Він ділиться на кілька базових категорій.

Кантрі стиль – один з них. Йому властива яскравість фарб. В якості матеріалів використовуються натуральні матеріали. В основному це деревина, оброблена ручним способом.

Важливе значення в американському стилі кантрі відводиться текстилю. Покривала, ковдри, скатертини, штори та занавіски шиються з бавовни і льону, грубих і щільних тканин. Всі вироби повинні бути максимально простими, надійними і функціональними. Інша особа американського стилю – діловий, нарочито напористий, вишколений і випещений стиль мегаполісу.

Він зародився в Нью-Йорку, місті, який сьогодні по праву символізує фінансову міць Америки. А ще Нью-Йорк – північноамериканська столиця моди. Природно, цей факт знайшов відображення і в оформленні житлових просторів городян. Їх квартири та апартаменти блищать хромом і начищеними металевими поверхнями. В оселях мешканців мегаполісу ви знайдете велику кількість скла і синтетичних тканин.

Але будучи все ж американцями, вони не змогли відмовитися від традиційних для себе матеріалів. Правда, www.projektart.ru замість масиву натуральної деревини використовується пластикова імітація. Їй облицьовуються стіни, закриваються ніші і оформляються вхідні групи. Якщо продовжувати розмову про американському стилі в інтер'єрі, то існує ще один, який перегукується з кантрі, але не є його точною копією.

Мова йде про пристрасті і традиціях оформлення жител, які притаманні самим північним жителям континенту, підкорювачам суворої Аляски. В їх будинках донині присутня велика кількість натурального хутра. Фарби в цих краях більш приглушені і не настільки кричущі, як на Дикому Заході. Але і цих натуральних відтінків цілком вистачає для забезпечення контрасту на тлі безкраїх снігових пусток, оточуючих невеликі провінційні містечка штату.

Подібні інтер'єрні рішення в тій або іншій мірі властиві жителям багатьох країн. Загальні риси простежуються і у скандинавському, і в провансальському стилі. І там, і там використовуються натуральні тканини та матеріали, а на чолі кута коштує мінімалізм, простота і функціональність. Ніякої навмисної розкоші. Чи То справа звички і пристрасті південців! Взяти хоча б тих же італійців, чий смак є еталонним (www.projektart.ru представлені кращі їх зразки).