Піноблоки сучасний замінник цегли Особливу нішу в будівельній сфері останнім часом займають піноблоки, чим вони заслужили таку затребуваність і привабливість у будівельників?

Піноблоки – поєднують в собі найкращі якості – ефективність, економічність, і екологічно чистий матеріал.

Також цей матеріал володіє багатьма іншими перевагами в порівнянні з іншими матеріалами. По своїй щільності вони порівнянні з деревиною, але при цьому піноблоки не горючі і за хімічним складом нейтральні. А якщо говорити про традиційні в будівництві матеріалах цеглі, бетоні, піноблоки обганяють їх в теплових і звукоізоляційних характеристик. Цей матеріал великий у розмірах, це дає перевагу йому, так час на працю зменшується, а отже і інші витрати.

Піноблоки хорошої якості виготовляються з натуральних матеріалів – пісок, цемент, органічний пеноконцентрат. І це підтверджує їхню екологічність, вони другі після деревини.

Вибрати майбутній будинок з піноблоку - не помилитися. Маючи пористу структуру, піноблоки створюють у будинках певний клімат, як в будинках з дерева. За рахунок низької теплопровідності, будинку в зимовий період буде затишно і тепло, а в літній сезон будинок стане спасителем від жарких температур. А також в будинок не будуть проникати сторонні шуми, так як звукоізоляція цього матеріалу дуже хороша.

Піноблоки сучасний замінник цегли
Піноблоки сучасний замінник цегли

Ще одним фактором, з-за якого будинок буде зберігати тепло, в ньому не буде так званих мостів холоду. Якщо той же цегла кладеться на бетонний розчин, то кладка піноблок здійснюється за допомогою спеціального клею, і блоки тісно зв'язуються між собою. І відразу скорочується вартість опалення в зимовий період, будинок з цегли коштуватиме на 40%дорожче.

Наступна перевага цього матеріалу їх легкість і великий розмір, на відміну від цегли. Це дозволить зробити завантаження, транспортування і вивантаження простіше. Фундамент будинку буде виглядати акуратно, і звичайно, час, витрачений на укладання скоротиться в багато разів. А це знову хороша економія в загальному процесі будівництва.

Піноблок дуже зручний в обробці в порівнянні з цеглою. Це додатковий плюс, під час проектування і дизайну майбутнього будинку, а також піноблок спростить роботи по установці оборорудование, електромонтажу і іншому.

Піноблоки сучасний замінник цегли
Піноблоки сучасний замінник цегли

Як можна побачити, цей матеріал володіє безліччю переваг, він також вогнетривкий, морозостійкий, не гниє, а з часом стає міцніше. Тому вибираючи між традиційним цеглою і цим матеріалом, подумаєте про вибір піноблоків.