Маркізи та їх види Маркіза являє собою спеціальну конструкцію захисного типу, яка виконує численні завдання. Даний пристрій є досить універсальним, так як може використовуватися для самих різних цілей.

Основним її призначенням є захист від несприятливих погодних явищ.

Справа в тому, що за зовнішнім виглядом маркіза вельми нагадує виступаючий козирок. Такі козирки розміщують над вікнами або входом, а так само над певними зонами будинку. Завдяки своїй конструкції маркізи часто використовують як затінення в жарку погоду. Хоча не менш надійними вони будуть і при дощі. Ці якості дозволяють використовувати їх як для приватних малоповерхових будівель, так і для публічних респектабельних закладів.

Наприклад, досить часто можна зустріти маркізи, які розміщені над вікнами кафе або ресторанів, а так само прикрашають фасади численних готелів, бутиків і магазинів. Така універсальність породжує попит, але придбати маркізи досить просто, наприклад, на markiza-guru.com, де можна вибрати найбільш вподобаний якісний варіант.

Крім усього іншого матеріал, з якого виготовляють маркізи, є не тільки досить міцним, але і дозволяє наносити найрізноманітніші зображення на його поверхню. Завдяки цьому маркізи можна використовувати і в рекламних цілях при розміщенні на їх поверхні логотипів і назв закладу, а так само в якості прикраси фасаду будівель.

Маркізи можуть розміщуватися на будівлі, як в горизонтальній, так і у вертикальній площині. Горизонтальне розташування дозволяє використовувати їх не тільки в якості затінення, але і в ролі свого роду ширми. Така ширма може розташовуватися як на вікнах, так і на прилеглій території.