Створюємо дитячий майданчик на своїй власній ділянці Літо завжди вважалося тим самим часом, коли всі мами і тата намагаються витягнути своїх маленьких дітей відпочивати на природу. Вибір місць для такого відпочинку може бути найрізноманітнішим, але найчастіше перевагу зупиняється на поїздку на дачу.

Здавалося б на дачі діти зможуть розвіятися від школи і добре провести свої канікули, однак на практиці все виявляється не так просто.

Для того, щоб ваші малюки змогли весело проводити час, вам доведеться організувати для них дитячу зону. Для цього при наявності великої кількості грошових коштів ви можете замовити пластикові гірки або дочекатися коли буде mydvorik.ru і придбати собі одну таку модель. Такий підхід, звичайно зручний, але він володіє і рядом недоліків. Згідно думку більшості батьків, педагогів і психологів, діти грають з великим задоволенням на майданчиках з натурального матеріалу, а не з штучного пластику. При цьому варто відзначити, що зробити таку природну майданчик не так і важко. Досить знайти необхідну кількість брусів із дерева та дощок, і набір теслярських інструментів. За допомогою їх вам буде потрібно виготовити такі елементи:

- пісочниця
- дитячий ігровий будиночок (намет, тент)
- гойдалки
- вода
- натуральні матеріали для гри (гравій, каміння, спили дерев, шишки, гілочки, рослини тощо)
- зелені насадження.

Почати краще всього з побудови пісочниці. Ігри з піском рік від року, покоління за поколінням залишаються улюбленими у дітей з усього світу. Пісок є тим самим матеріалом, за допомогою якого ваш малюк зможе робити різні фігури і форми. Дівчата варять «пісочний супчики», а хлопці копають пісочний магістралі для своїх машинок. Створити пісочницю зовсім неважко. Досить просто вибрати місце для майбутньої пісочної території і захистити її. Зауважте, що пісочниця не повинна бути на самому сонці або на віддалі від будинку. Ви повинні постійно бачити своє чадо, з-за чого затемнене місце так само навряд чи підійде для вас.