Теплоізоляція фасадів з допомогою мінвати У досить холодних районах, питання, пов'язане з утепленням житлових будівель, як правило, є надзвичайно актуальним. А оскільки фасади будинків, як відомо, є найбільш важливими елементами, то їх додаткової теплоізоляції, в таких кліматичних умовах, звичайно ж, приділяється найбільш серйозну увагу.

При цьому найпопулярнішим рішенням у подібній ситуації, сьогодні вважається утеплення за допомогою мінеральної вати.

Безпосередньо по своїй суті, даний будматеріал – це особливий різновид волокнистої вати, яка досить активно застосовується при утепленні самих різних будівель. Виготовляється мінвата виключно з абсолютно негорючих компонентів, що відрізняються неймовірно високими показниками в плані тепло і звукоізоляції.

Найбільш значущі плюси мінвати:
• Надзвичайно високі показники в плані теплоізоляції;
• Здатність забезпечення належного рівня повітрообміну;
• Стійкість до значних коливань температури;
• Здатність поглинати різні сторонні шуми;
• Досить проста процедура монтажу;
• Цілком демократична вартість;
• Підвищений поріг стійкості до різного роду пошкоджень.

Як застосовується мінвата?

Найчастіше, така різновид утеплювача, звичайно ж, використовується при теплоізоляції фасадів у різних споруд. Для цього, з поверхні фасаду спочатку видаляються абсолютно всі забруднення, а потім на ньому споруджується спеціальна обрешітка. Після цього, всі бічні стінки даної конструкції наноситься особливий клейовий розчин і здійснюється наклеювання безпосередньо самої мінвати.

Після виконання всіх цих процедур, зазвичай здійснюється додаткове армування, яке проводиться за допомогою спеціального профільного клею. І, нарешті, на самій останній стадії, для додання фасаду належного вигляду, подібна конструкція покривається шаром штукатурки.

Інші варіанти використання мінвати

Теплоізоляція фасадів з допомогою мінвати
Даний вид утеплювача є досить універсальним матеріалом, тому також цілком може застосовуватись і в якості теплоізоляційного шару при облицюванні стін за допомогою сайдинга. Однак безпосередньо сама методика такого утеплення трохи відрізняється від попереднього способу. Тут, стінові поверхні спочатку обшиваються особливою плівкою, призначеної для забезпечення виведення вологи, і тільки вже після цього до них починає кріпитися сама мінвата, правда, не клеїться, а прикріплюється особливими пристосуваннями. І на самій останній стадії, також як і в першому випадку, проводиться монтаж безпосередньо самого сайдинга.