Утеплювачі загальні характеристики Прогрес не обійшов стороною будівництво, і якщо раніше можна було зводити опалювані будівлі без утеплення, то тепер нормативи суворо забороняють робити це.

Тому всі нові будівлі повинні володіти відмінними теплоізоляційними властивостями. Основним призначенням процедури теплоізоляції є зниження втрат тепла в холодну пору, захист від впливів ззовні, і, звичайно ж – зробити строк служби будівлі великим і довговічним.

На сайті newdesign.com.ua можна замовити професіоналам дизайн – проект заміських будинків. Для проведення процедури теплоізоляції використовується ряд матеріалів, які в залежності від походження можуть бути органічними, неорганічними, змішаними. Як правило, органічні та неорганічні утеплювачі коштують однаково. Найпопулярнішими в будівництві є неорганічні волокнисті утеплювачі, такі, як мінеральна вата, кам'яна вата.

Такі матеріали мають цінність ще й тому, що вони володіють підвищеною вогнестійкістю. Можна проводити утеплення будинку при використанні екологічно чистих матеріалів, проте основною проблемою є те, що реклама використовує неякісні матеріали, які не мають досить хорошими теплоізоляційними властивостями. Найбільш якісними в цьому плані будуть ті матеріали, які мають найменший коефіцієнт теплопровідності.

Проте досвідчені будівельники далеко не завжди користуються наведеним твердженням, оскільки важливо знати не тільки коефіцієнт, але й основні хімічні та фізичні властивості того чи іншого утеплювача. Крім теплопровідності при купівлі враховується вогнестійкість, довговічність, практичність і стійкість до зміни температурного режиму і вологи.

Утеплювачі загальні характеристики
Також необхідно чітко визначитися з тим, де буде використовуватися той чи інший утеплювач і з якою метою він буде застосовуватися, яку дію буде чинити на основні несучі конструкції. Втрати тепла в будинку залежать багато в чому від різних архітектурних рішень, а також від того, в якому місці – на поділ чи на височини він розташований. Також важливо знати, яка саме частина будинку буде утеплятися, оскільки для кожної частини будинку характеристики будинку повинні бути різними.

Таким чином, перш ніж вибирати утеплювач, ознайомтеся з його основними характеристиками, а при необхідності звертайтеся по допомогу до фахівців так ви заощадите свій час і свої гроші.