Джуд і як його застосовують Знову в моду увійшло будівництво зі зрубу. Досить часто стали будувати власні лазні з дерева, а ще великою популярністю стали користуватися дерев'яні будинки.

І для будь-якого такого будівництва просто необхідно застосувати такий матеріал для будівництва як - джуд.

Для того щоб www.resursltd.ru не виходячи з дому, є можливість його замовлення на сайті www.resursltd.ru. Цей матеріал дає такій будові утеплення та ізоляцію. Спочатку, коли технічні здібності ще не були так розвинені, як зараз для його виготовлення використовували мох і коноплі, льон і пенька. Ну, на сьогоднішній день його виготовляють з джутового міжвінцевого утеплювача.

На сьогоднішній день розрізняється три види джуда:

Джуд і як його застосовують
1. Джутова пакля.
Її виконують на сто відсотків чесаного джуту. Цей варіант досить економічний і чудово підходить для зрубів.

2. Джутова повсть.
Даний матеріал має інше виготовлення, він на дев'яносто відсотків складається і джуту, а на десять відсотків з льону. Його додають як матеріал для зв'язки.

3. Льон-джут.
Ну і третій вид, то джуд з складом п'ятдесяти відсотків - льону і п'ятдесяти відсотків джуту. Цей матеріал більш довговічний.
Застосування його зростає з ростом популярності дерев'яних будівель.

Позитивні властивості його застосування дають багато для таких будівель. Такі волокна можуть поглинати пари води, і тим самим не пропускають її далі. Так само досить просо його зберігати, він не мнеться і не стискається. Так само ця здатність робить його чудовим матеріалом для заповнення щілин.