Як замінити труби у ванній Складним етапом в ремонті, як правило, є ванна кімната. Напевно на перший погляд це непросто, але якщо розібратися це не зовсім так.

Давайте про все по порядку.

Коли в будинку сантехніка далеко не нова, а труби вже старі та іржаві, то це згодом може призвести до протікання і без капітального ремонту санвузла тут не обійтися. Замінити труби у ванній самостійно цілком реально, але для цього буде необхідна серйозна підготовка.

Як же замінити труби у ванній

Будь-яку роботу починають з планування.

Формують схему дій, яка відображає місце розташування труб і основних вузлів: раковини, ванни, пральної машини і унітазу (за умови, якщо санвузол суміщений). Цей план слід показати професіоналу, ймовірно, що є альтернатива-інший варіант для розводки труб. Після того, як вже визначилися з розташуванням, необхідно прорахувати необхідну кількість труб та з'єднувальних частин(фітингів).

Інструменти при заміні труб

При заміні труб будуть необхідні: лінійка і рулетка, будівельний куточок, розвідні ключі, а також ножівка по металу і электропаяльник. Так само потрібно кутошліфувальна машина (болгарка) з диском по каменю для штроблення, якщо планується приховувати труби в стіні.

Як замінити труби у ванній
Як замінити труби у ванній

Самий хороший варіант для труб гарячої та холодної води — заміна їх на поліпропілен. Такі труби можуть витримувати температуру до 95? С і не засмічуються. Мідний водопровід — самий довговічний, але і самий дорогий за вартістю. При купівлі нові труби по діаметру повинні збігатися з попередніми. Не варто забувати про фільтри, які слід встановлювати після контрольного клапана на кожній точці.

Якщо в будинку старий каналізаційний стояк, то почати роботу краще всього саме з нього. Цю роботу повинен виконувати лише висококваліфікований фахівець. Тут так само необхідно погоджувати з сусідами час і дані види робіт. Найчастіше сусіди в цьому питанні підтримують таку ініціативу.

Як замінити труби у ванній
Як замінити труби у ванній

Перш ніж приступити до заміни труб у ванній, необхідно перекрити воду. Якщо ви плануєте штробити стіни, то спочатку прокладаються штроби, після чого вже відключається вода. Служать поліпропіленові труби досить-таки тривалий час, тому їх цілком можна при установці приховати в стіні. Штроби, після того, як поклали труби, затирають за допомогою розчину і потім вже викладають плиткою.