Цокольний сайдинг Безумовним лідером серед фасадних оздоблювальних матеріалів на сьогоднішній день є сайдинг. Гідно оцінений як фахівцями, зважаючи на простоту монтажу і відмінним захисними характеристиками, так і споживачами, завдяки ефектній поверхні і розумному співвідношенню ціни і якості.

Одним з представлених на ринку видів сайдинга, є www.lobas.su, сама назва якого говорить про його призначення.

Цокольний сайдинг, на відміну від вінілового, має велику товщину і щільність панелей і більш високу стійкість до абразивних речовин. Ці відмінні характеристики пов'язані з підвищеним впливом несприятливих чинників, пов'язаних з особливостями використання. Цоколь будинку постійно піддається впливу талих і грунтових вод і разом з тим, обмежений доступу повітря, можливості провітрювання і просихання. Всі негативні фактори руйнівно впливають на обробку іншими, традиційними матеріалами. Вимагають постійної герметизації, ремонту штукатурки, відновлення шару фарби та іншими відповідними роботами. Вибір цокольного сайдинга позбавить від низки подібних проблем тому перед тим як його монтувати вам не завадить www.lobas.su.

Переваги обробки з цокольного сайдинга.

Переваги використання цокольного сайдинга перед іншими оздоблювальними матеріалами очевидні:

  • стійкий до корозії, у тому числі до виникнення цвілі, захищає конструкцію від впливу вологи;
  • не втрачає своїх естетичних і функціональних якостей в діапазоні температур від + 60°С до - 50°С;
  • не вимагає особливого догляду, відновлювального ремонту;
  • по терміну служби перевершує натуральні матеріали, використовувані для даних робіт.
  • По фактурі, сайдинг виробляється з імітацією дерева, оздоблювального каменю або цегляної кладки. Застосовується для обробки не тільки в житловому будівництві, але і для оформлення промислових і торгових будинків. Може служити фасадним матеріалом для всього будинку або використовуватися в комбінації з вініловим сайдингом, так як цокольний сайдинг виробляється з полівінілхлориду.

    Палітра кольорів і фактури цокольного сайдинга, дозволяє ефектно оформити фасад будівлі в будь-яких архітектурних напрямках, від англійського стилю із застосуванням сайдинга з імітацією каменю, до будинків в колоніальному стилі при використанні імітує дерев'яну дошку матеріалу. Вибравши в якості оздоблювального фасадного матеріалу цокольний сайдинг, на десятиліття будинок придбає гарний, ефектний і функціональний зовнішній вигляд.