Переваги сендвіч-димоходу над цегельним З появою сучасних систем опалення постало питання про модернізацію димоходів, адже традиційні цегляні труби не завжди здатні забезпечити ефективну тепловіддачу газових, піролізних або пелетних котлів.

Однією з найбільш ефективних розробок у цій галузі є димар з сендвіч – панелей, відрізняється простотою монтажу і економічністю. Його конструкція нагадує сендвіч, коли дві труби різного діаметру розділені між собою надійним утеплювачем, що забезпечує ефект «термоса» і не утворює конденсат.

Сендвіч-димарі мають цілий ряд істотних переваг, в порівнянні з цегляними:

1. Швидкість установки. Система являє собою набір окремих фрагментів, з добре продуманою системою з'єднання. Збірка здійснюється дуже швидко, незалежно від складності димоходу.

2. Пожежна безпека. Завдяки прошарку з кам'яної вати зовнішній корпус практично не нагрівається, тому ризику виникнення пожежі через розігрітого димоходу не існує.

3. Високий рівень тепловіддачі. Система відрізняється високим коефіцієнтом прохідності диму і відмінною тепловіддачею. Завдяки сэндвичному пристрою конденсат не виникає і поверхня труб не руйнується. Внутрішня частина димоходу виконана з нержавіючої труби товщиною 0,8 мм і вище, що забезпечує надійність навіть у випадку загоряння сажі всередині димоходу.

4. Простота монтажу. Завдяки малій вазі і швидкого складання установка сэндвичного димоходу відбувається досить швидко, при чому її можна здійснити самостійно, без залучення майстра. Невелика маса сприяє економії коштів на облаштування додаткового підстави, а широкий вибір розмірів і діаметрів дає можливість підібрати підходящий димар практично під будь-яку опалювальну систему

Переваги сендвіч-димоходу над цегельним

5. Зовнішня естетика. Димар дуже красиво виглядає, може бути виконаний в будь-якому відтінки, під потреби господарів будинку.

6. Тривалий термін служби. Завдяки застосуванню легких і надійних матеріалів, димохід може прослужити кілька десятків років, головне дотримуватися елементарних вимог по експлуатації

Купуючи сэндвичный димохід, особливу увагу слід приділити якості складових фрагментів: вони не повинні мати тріщин, вм'ятин, надколов. Невеликий магніт допоможе перевірити справжність деталей з нержавіючої сталі. Слід також звернути увагу на товщину внутрішньої труби – вона не повинна бути тонше, ніж 0,5 мм, інакше димар швидко вийде з ладу. Ні в якому разі не потрібно спокушатися більш дешевими неякісними варіантами, адже в такому випадку можна створити в споруді реальну загрозу пожежі.