Вогонь самий небезпечний руйнівник будинків У наш час все частіше зустрічаються випадки загоряння приватних будинків, особливо в літню пору року. Це пов'язано, насамперед, зі зміною кліматичних умов та значним підвищенням температури на вулиці.

Так як же вберегти своє житло від несподіваного пожежі?

Облік пожежної безпеки необхідно починати ще з самого будівництва будинку. Потрібно дотримуватися всіх норм пожежної безпеки.

По-перше, відстань між вашим будинком і житлом сусідів повинно бути не менше десяти метрів, мати в наявності хоча б два вогнегасника, а також обов'язково передбачити запасний вихід в будинку.

Якщо пожежа все-таки трапилася, то з великим потоком диму можна впоратися за рахунок встановлення вхідних дверей з механізмом відкриття назовні.

Дуже уважно потрібно ставитися до встановлення печей і камінів в будинку, так як вони часто є головними джерелами пожежі.

Елементарно, купуючи будівельні матеріали, ви повинні врахувати їх класифікацію на горючі та негорючі. Головним показником тут є схильність до займання.

Ретельно поставтеся до вибору внутрішніх матеріалів для оздоблення будинку, так як у багатьох випадках вони є токсичними, що згодом може стати причиною загибелі людей при пожежі.