Комерційна нерухомість і як її вибрати Комерційна нерухомість складається з нежитлових приміщень, які приносять дохід своїм орендарю. Для отримання максимального прибутку, потрібно грамотно визначити концепцію.

У це поняття входять параметри технічного стану, місцерозташування об'єкта та наявність комунікацій. Краща комерційна нерухомість це та, що володіє реальним майбутнім і буде рости в ціні.

Можна уточнити і www.Green-Garden.ru, що дозволить вірно прийняти рішення. До неї зручно інвестувати, а при можливості повторно здати в оренду або продати. У активного і зростаючого бізнесу більше шансів піднятися в ціні, а значить і заробити на ньому.

Переваги оренди нерухомості

Одним з головних плюсів оренди комерційної нерухомості є використання не тільки приміщення, але і прилеглої землі, що також важливо. Так само орендарю не доведеться займатися ремонтними роботами або комунальними платежами. Все це обов'язок орендодавця, якщо інакше не зазначено контрактом. Якщо для підприємця це все в новинку, йому краще звернутися за допомогою до консультантів. Вони допоможуть знайти надійного орендодавця, який не обдурить з документами та контрольними службами. Головні питання, які необхідно з'ясувати до укладення договору це ризики і доходи.

Комерційна нерухомість і як її вибрати
Комерційна нерухомість і як її вибрати

На даний момент існує три фактори для забезпечення прибутковості:

  • Удосконалення нерухомості, що купується. Наприклад, власник покращує придбану готель шляхом підвищення її класу.
  • Перенаправлення, зміна профілю купується приміщення. Власник замість магазину відкриває бар.
  • Відкриття бізнесу, при якому власник повністю змінює призначення приміщення. Наприклад, переробка житлового будинку в нежитлове, під офіси чи магазини.
  • Придбання комерційної нерухомості ділиться на кілька етапів: передача нерухомості після оформлення стандартного договору купівлі-продажу між продавцем і покупцем.
  • Комерційна нерухомість і як її вибрати
    Для цього знадобиться звичайний пакет документів, завірений БТІ. При наявності всіх документів, ця стадія проходить досить швидко, проте буває так, що продавці не хочуть витрачати свій час і кошти на оформлення своєї частини документації. Тому покупцеві або представнику агентства доводиться брати цю частину себе. У підсумку процес може затягнутися до напівроку.