Поради щодо вибору двері у ванну Відомо, що для обробки ванної застосовуються особливі матеріали, здатні ефективно протистояти постійному впливу вологи. Це правило справедливо також і для дверей в цю кімнату, адже досить часто на неї може бризкати вода або осідати конденсат.

Детальніше: Поради щодо вибору двері у ванну

Сучасні стилі в інтер'єрі хай-тек, арт-деко Хай-тек

Хай-тек у вигляді способу оформлення інтер'єру, характеризується як стиль нових технологій. У ньому знайшли своє вираження всі відкриття технічного прогресу, це перебільшений відмова від усього відомого і класичного, прагнучи при цьому в майбутнє.

Детальніше: Сучасні стилі в інтер'єрі хай-тек, арт-деко

Перегородки зі скла Як правило, все частіше в сучасних офісних приміщеннях можна зустріти скляні перегородки. Насправді, це легко пояснити, адже такі конструкції відрізняються важливими характеристиками, перевагами, що дозволяє зрозуміти, що це правильний і найкращий вибір.

Детальніше: Перегородки зі скла

Кімната для блондинки стереотипи в дизайні Іноді дуже корисно включати блондинку», блимаючи широко очима і зображуючи святу простоту. Як відомо, чоловіки не дуже люблять розумних і сильних жінок, а от білявим «душечкам» прощається багато що.

Детальніше: Кімната для блондинки стереотипи в дизайні

Паркетна дошка Барлінек - нова епоха паркетних підлог Звичне поняття про паркеті, нарешті, пішло в минуле. Те, що ми звикли бачити, стало дивиною і нераціональним ходом. Ніхто вже не використовує паркет старого плану.

Детальніше: Паркетна дошка Барлінек - нова епоха паркетних підлог

Розробка дизайну інтер'єру будинку Створення унікального і функціонального інтер'єру для приватного будинку – один із найцікавіших і найскладніших етапів облаштування. Об'єднати в гармонійний ансамбль всі елементи, складові внутрішнє оздоблення, можна лише маючи чітке уявлення про те, яким ви хочете бачити своє майбутнє житло.

Детальніше: Розробка дизайну інтер'єру будинку

Віконні конструкції Та спеціально архітектурна деталь, яка встановлюється у вітраж або віконний проріз, називається вікно. Через нього в приміщення постійно проникає світло.

Детальніше: Віконні конструкції

Спорудження та планування соляних приміщень Гімалайська сіль має цікаві властивості. Це підтверджено багатьма науковими дослідженнями. Нещодавно в Лондоні видавництво Спрінгер опублікувало результати, отримані працівниками інституту Аллахабад.

Детальніше: Спорудження та планування соляних приміщень

Як знизити витрати при ремонті квартири Кожному, напевно, господаря власної квартири не раз доводилося стикатися з ситуацією, коли обстановка в житло починає поступово набридати і перестає зігрівати душу своєю первісною свіжістю.

Детальніше: Як знизити витрати при ремонті квартири

Телевізор LG 47 LA 868 V Телевізор LG 47 LA 868 V з діагоналлю 47 дюймів і підтримує новітню технологію 3D, частота показуються кадрів становить 800 Гц, дозвіл екрану складає 1920 на 1080.

Детальніше: Телевізор LG 47 LA 868 V