Яскраве життя або кілька простих порад про вибір кольору для інтер'єру Зелений асоціюється з життям, молодим лісом і розслабленням. Чорний, навпаки, наганяє похмурості і серйозності. Звичайно, емоції, які викликає колір відрізняються у кожної людини.

Але в переважній більшості випадків вони дуже схожі. І це можна використовувати , щоб зробити життя більш барвистою.

Робоче місце

Якщо у вашій квартирі, у вас є власна робоча зона або ж ви постійно берете роботу додому, то незайвим буде підібрати кольори навколишнього оточення, так щоб вони не відволікали вас від вирішення важливих проблем. Яскраві кольори, на зразок оранжевого або жовтого, зроблять людину більш активним і життєрадісним. Що не дуже добре для нудною сидячої роботи. Але буде великим плюсом якщо потрібно зловити натхнення. Класичний робочий кабінет прийнято оформляти у коричневих, сірих або чорних тонах. Це трохи похмуро, особливо якщо у дизайнера проблеми з почуттям міри. Але ці кольори добре допомагають зосередитися і відволіктися від навколишнього оточення. Хоча, звичайно, жити в такій кімнаті не надто приємно.

Спальня

Кімната, в якій ви спите повинна допомагати розслабитися. Ніяких яскравих або темних квітів. Тільки приємні, м'які фарби. Тут, звичайно, багато залежить від персональних переваг. Вибрати саме той колір, що викликає у вас позитивні емоції. Це може бути один з відтінків зеленого або жовтого. Так само варто придивитися до блакитного і білого кольору. Але з останнім не можна переборщувати. Білий колір, взагалі, вважається нейтральним, тільки от якщо не розбавити його іншими кольорами, то кімната стане занадто нудною. Блакитний колір, як і зелений створює спокійну і разом з тим приємну атмосферу, бо асоціюється з безкраїми морськими просторами, та просто діє заспокійливо. Так само для спальні можна використовувати трохи чорного. Це допоможе візуально розширити простір кімнати.

Яскраве життя або кілька простих порад про вибір кольору для інтер'єру
Яскраве життя або кілька простих порад про вибір кольору для інтер'єру

Вітальня

Колір для вітальні краще вибирати у відповідності з тим для чого вона буде використовуватися. Помпезні і трохи похмурі кольори ніби коричневого і темно зеленого, підходять тим, хто хоче показати гостям свою солідність і високий статус. Більш м'які кольори: жовтий, синій і білий, підійдуть для створення приємної сімейної атмосфери. Ну а тим, хто любить активний відпочинок і галасливі вечірки ідеально підійдуть яскраві відтінки на зразок червоного, фіолетового і помаранчевого.