Яка потрібна меблі для лазні Роль лазні в оздоровленні та очищенні організму дуже важко переоцінити, що довела багатовікова історія. Крім цілющої атмосфери, велике значення має внутрішнє оздоблення та меблі: що стосується матеріалу для її виготовлення, то тут деревина поза конкуренції, незважаючи на безліч сучасних матеріалів.

Наприклад, меблі з пластику в специфічних умовах підвищеної температури часто починає виділяти шкідливі токсини, а штучна шкіра не дуже приємна при прикасании до неї вологим тілом. Що стосується виробів з металу, то експлуатація його в таких специфічних умовах просто нереальна.

Однак слід враховувати, що деревина деревині ворожнечу, і для лазні найчастіше використовують меблі з листяних порід – осики, тополі чи липи. Останній тип дуже м'який і зручний в обробці, не тріскаючись і тривалий час зберігаючи первинний зовнішній вигляд. В умовах лазні меблі з липи починає виділяти приємний аромат ефірного масла. Меблі з осики має світлий відтінок і відрізняється підвищеною вологостійкістю: однак знос виробів відбувається досить швидко. Те ж саме можна сказати і про меблі з тополі.

Що стосується конкретних предметів інтер'єру, то найчастіше в лазні застосовуються наступні предмети:

1. Полки. Найважливіші предмети в будь-якій лазні, при виготовленні яких важливо враховувати розміри парної, щоб при сидінні досягти максимального комфорту. При значній висоті полиці оснащуються також підставками під ноги. Форма полиць має бути максимально безпечною, при ширині в середньому 60 див.

2. Лавки і лавки. Важливо, щоб матеріалом для їх виготовлення виступила особливо вологостійка деревина. При значній ширині даних виробів рекомендується передбачати додаткове настінне кріплення, в цілях комфорту і безпеки.

Яка потрібна меблі для лазні

3. Стіл, стільці, табурети. Існує безліч різновидів цих виробів, де ніжки і кришки можуть мати самий екстравагантний вигляд. По суті, тут відкривається величезний простір для власників лазні.

4. Купелі. Відмінний варіант в тих випадках, коли облаштування басейну виглядає важким. Дерев'яні купелі найчастіше мають діаметр півтора метра, що дозволяє приймати водні процедури відразу кільком людям.

5. Цебра, тази. Дані предмети хоч і невеликі, проте без них лазня не буде лазнею: при бажанні і вмінні, вони можуть виконуватися виготовлятися своїми руками.