Способи декорування стін дзеркалами Як елемент декорування приміщень дзеркала використовуються вже кілька століть, і популярність їх з роками не зникає. Однак, якщо раніше такий спосіб прикраси сприймався як прояви вишуканості або розкоші, то в даний час це доступно практично будь-якій людині, була б фантазія.

Найбільш популярними прийомами декорування стін дзеркалами вважаються:

1. «Один у полі воїн». Використовуючи дзеркала для декорування стін дотримуються такої тенденції – чим більші дзеркала, тим їх менше. Тобто, одного великого дзеркала, поміщеного в розкішну ковані або мозаїчну раму, цілком вистачить, щоб перетворити ціле приміщення. Додавати інші дзеркальні елементи в такій ситуації не доцільно, інакше ефект від головного вироби явно буде зім'ятий.

2. «Акцент». Використовуючи дзеркала, не варто боятися надміру привернути до них увагу. При цьому стиль оформлення цього виробу зовсім не обов'язково повинен збігатися із загальним стилем кімнати. В такому випадку дзеркало виступає в ролі відтіняє акценту, підкреслюючи і виділяючи домінуючу дизайнерську ідею.

3. «Задзеркалля». При виборі місця, де буде висіти дзеркало, дуже важливо враховувати, що саме в ньому буде відображатися, адже від цього в значній мірі буде залежати спричинений ним ефект. Дуже часто намагаються, щоб екран дзеркала потрапила люстра, або інше джерело світла, що робить кімнату світліше і яскравіше. Інші предмети інтер'єру, на які найчастіше «наводяться» дзеркала – це вази з квітами, красиві вазони або палаючі свічки.

4. «Дзеркальна розсип». Замість одного великого досить часто використовуються кілька дрібних дзеркал. Якщо таку дзеркальну «розсип» розмітити на стіні, це істотно перетворить її. Для цього найчастіше використовуються дзеркала одного розміри і форми, хоча допускаються і невеликі відмінності формату. Крім класичних дзеркал, використовуються і більш дивовижні форми, що імітують дорогоцінне каміння, тварин, квіти. У даному випадку багато залежить від того, як розміщені дзеркала на стіні.

Способи декорування стін дзеркалами

5. «Колаж». Дзеркальні комбінації можуть включати в себе не тільки однотипні схожі вироби, але і помітно відрізняються за формою і розміром. При цьому в такі комбінації часто входять також картини, годинники, постери або просто рамки.

6. «Дзеркальні панелі». Дзеркала однакової прямокутної форми можуть бути використані в якості помилкових панелей. Для цього спостерігається симетричне впорядковано розміщення виробів на одній стіні, з поділом простору між ними молдингом, бордюрами, фризами або фарбою.