Біполярний транзистор Всі транзистори є напівпровідниковими пристроями, головною задачею яких є посилення, перетворення і генерування електричного струму. На відміну від звичайних приладів, біполярний транзистор у своїй роботі використовує не один носій заряду, а відразу два: електрони та дірки.

Принцип роботи біполярного транзистора

Щоб полегшити розуміння роботи цього виду транзистора, можна порівняти його з водопровідним краном, регулює потік води. Тільки в даному випадку замість води ми маємо потік електронів, і транзистор здатний контролювати процес їх руху. Так, www.radioelementy.ru можна, замовивши його по Інтернету.

І якщо в звичайному транзисторі існує тільки одна лінія струму, то тут їх два. Основний великий струм проходить безпосередньо через сам прилад, а маленький струм призначений для управління роботи транзистора.

Різновиди та сфера застосування

Біполярний транзистор
Так вже вийшло, що досягти максимальної ефективності роботи біполярного транзистора (опір струму, зміни при перепаді температури, безшумність) поки ще не вдалося. Це пов'язано з тим, що поліпшення якості неодмінно веде до погіршення іншого. Саме тому зараз на ринку існує настільки велика розмаїтість подібних пристроїв.

Так що покупка буде залежати виключно від потреби і умов застосування, універсального рішення, на жаль, поки ще немає. В першу чергу їх використовують у схемах підсилення сигналу. Але можливо застосовувати їх у виготовленні електронних ключах і схемах генерування сигналу.