Паркетна дошка Барлінек - нова епоха паркетних підлог Звичне поняття про паркеті, нарешті, пішло в минуле. Те, що ми звикли бачити, стало дивиною і нераціональним ходом. Ніхто вже не використовує паркет старого плану.

На це є відповідні причини.

Паркети минулого покоління передбачають за собою величезні роботи, а також постійні витрати на підтримання доброго стану. Планки, які відвалюються, час від часу, потертість, яку неможливо нічим попередити, наявність не натуральних матеріалів. Тепер старомодні підлоги в минулому. Нарешті ви зможете забути про скалку та некваліфікованої допомоги.

Паркетна дошка Барлінек – це нове покоління конструктивних підлоги у вашому будинку. Перш ніж перерахувати переваги і плюси даного продукту, згадайте ті всі біди та проблеми, які вам доводилося вирішувати зі старими статями.

Паркетна дошка Барлінек - суцільні плюси

  • Наявність 100% деревини, не викликає алергію, навіть у астматиків, крім того вибір матеріалу настільки великий, що ви зможете його навіть комбінувати і створити свій власний стиль. Радимо вам вибирати міцні матеріали деревини, це продовжить термін життя паркету мінімум на 10 років.

  • Точкова шліфування матеріалу, дозволяє уникнути в майбутньому скалок, нерівностей при покритті, а також зберегти точну конструкцію. Завдяки такому методу, покривати підлогу лаком або маслом необов'язково, лише в тих випадках, коли рівень вологості не відповідає стандартам для дерев'яної підлоги. Потрібно пам'ятати, що кожен окремий матеріал (дерево), має свої особливості, про які вам потрібно знати, щоб зберегти паркет, як можна довше в первозданному вигляді.

  • Варіативність дизайнерського рішення не змусить вас розгубитися, особливо коли представник компанії із задоволенням покаже вам каталог і допоможе визначитися з формами і розмірами. Двосмуговий або трьохсмуговий паркет Barlinek у вас буде, не важливо, ви також зможете замовити цілісні масивні дошки, які дуже легко кріпляться і встановлюються між собою, на відміну від інших виробників. Це дуже зручно, адже вам не знадобиться додатково викликати майстра для установки. Структура конструкції настільки проста, що, встановивши її самостійно, ви нічим не ризикуєте.

  • Наступна відмінність – це наявність деревної колірної гами. Палітра починається від однотонного забарвлення і закінчується абсолютно природним малюнком, і мальовничими розводами деревини. Дана функція дозволяє вам самостійно визначити ступінь «дерев'яних підлог, а також спроектувати інтер'єр приміщення.

  • Наостанок, поговоримо про покритті. Лакове покриття це досить часте явище. З часом лак стирається і потрібно наносити новий шар. В наш час різноманітність лаків так виросло, що причепитися особливо не до чого. Лаки виконують не тільки захисну функцію від пилу і вологи, але і декорують ваш паркет, створюючи для нього особливий настрій. Крім глянсових покриттів сьогодні існують матові лаки, які виконують свою функцію, але не блищать, як ми звикли бачити.

  • Окрема розмова про покриття – це можливість використання спеціального масла. Масло не викликає алергії, а також дуже швидко сохне. Основні переваги масла полягають у наступному: підлоги стають міцніше, відчуття теплоізоляції, мінімум витрат на обслуговування.
  • Безклеєва укладання паркетної дошки

    Технологія укладання паркетної дошки Барлінек передбачає за собою мінімальні витрати людської праці. А значить і не потребує кваліфікованої допомоги майстра-тесляра. Якщо згадати процедуру викладки паркету минулого покоління, то нам знадобляться різні спорядження: шпатель, клей, рейки, та інше.