Телевізор LG 47 LA 868 V Телевізор LG 47 LA 868 V з діагоналлю 47 дюймів і підтримує новітню технологію 3D, частота показуються кадрів становить 800 Гц, дозвіл екрану складає 1920 на 1080.

Обробка зображення за допомогою високопродуктивного процесора легко і швидко справляється з самими динамічними сценами при відтворенні у форматі HD і не втрачається якість зображуваної на ньому картини.

В даний час ще мало передач у форматі 3D,а конвертер 2D зображення перетворять фільми у формат 3D, а це двовимірному зображення перетворюється у формат 3D і зображення виходить якісніше. При купівлі телевізора потрібно звернути увагу на те, щоб в ньому було пристрій підтримки Wi-Fi. Якщо він буде вбудованим, то це ще краще.

Телевізор так само підтримує протокол DLNA,і може підключатися до інтернету. Вбудована камера зробить звернення з телевізором більш зручно, так як камера дозволить спілкуватися із співрозмовником за допомогою інтернет через спеціальні програми.

Всі ці перераховані вище функції є нормою для сучасних телевізорів, і якщо телевізор підтримує програму Smart TV, то і всі програми будуть доступні при експлуатації телевізора.

Виходячи з цього, потрібно зробити висновок, що перед покупкою телевізора варто поцікавитися у продавців, чи підтримує телевізор хоча б мінімальний набір функцій, які дозволяють підключатися до інтернету, а так само є в телевізорі вбудована камера. Не зайвим буде поставити питання, чи можна застосовувати на телевізорі бездротовий зв'язок.