Освітлення в коридорі тонкощі правильного оформлення Практично у всіх будинках або квартирах, передпокої, без всякого сумніву, є в певному сенсі візитною карткою, а значить, до процесу її облаштування слід підходити з особливо пильною увагою.

Так, при облагороджуванні подібного приміщення, перш за все, слід обов'язково враховувати той момент, що коридори, в більшості своїй, в порівнянні з іншими кімнатами не мають традиційного доступу до природних джерел світла, а тому до процедури оформлення освітлення в них, необхідно підходити максимально відповідально.

Підбір освітлення виходячи з габаритів передпокою

Освітлення в коридорі тонкощі правильного оформлення
Майже у всіх типових квартирах, передпокої, як правило, це досить вузькі приміщення, з неймовірно маленької квадратурою. Візуально розширити цей простір і трохи підправити його форми сьогодні можна за рахунок застосування декількох спеціальних дизайнерських прийомів, в тому числі і шляхом грамотного підбору освітлювального обладнання.

Так, наприклад, якщо подібне приміщення дуже маленьке і низьке, то для нього максимально оптимальним рішенням стане установка скромною стельової люстри або невеликого світильника зі спеціальною галогенової лампочкою, що відрізняється своєю економічністю і досить яскравим світінням. Що ж стосується просторого передпокою, то тут, звичайно ж, потрібно вже більш масивна люстра, оснащена декількома лампочками.

Якщо передпокій дуже вузька, то тут при підборі світильника слід виходити з того, щоб його ширина не перевищувала третю частину ширини самого коридору. У разі ж наявності в квартирі квадратної передпокої, при оформленні в ній освітлення краще всього використовувати світильники виключно круглої або квадратної форми.

Освітлення і основний дизайн інтер'єру

Освітлення в коридорі тонкощі правильного оформлення
При підборі освітлювального обладнання для передпокою, також дуже важливо враховувати і безпосередньо загальний стиль її оформлення. Так, якщо подібне приміщення виконано в сучасному стилістичному напрямку, заснованому на мінімалізмі і чіткої геометрії всіх форм, то й освітлювальне обладнання в нього, відповідно, слід вибирати досить сучасний, дуже просте, однак, в той же час, дуже технологічне. Що ж стосується коридорів, оформлених у стилі традиційної класики, то тут, звичайно ж, бажано буде вже підбирати світильники, виготовлені в особливих чудернацьких тонах.

Досить непоганим рішенням, при облаштуванні освітлення в передпокої, також вважається і встановлення в ній спеціального галогенного світильника, виконаного у вигляді вуличного ліхтаря. Головна особливість цього прийому полягає в тому, що завдяки наявності у таких світильників неймовірно великого асортименту всіляких форм і дизайнерських рішень, його можна з однаковим успіхом використовувати практично з будь-якими стилями інтер'єрів.