Поради щодо вибору двері у ванну Відомо, що для обробки ванної застосовуються особливі матеріали, здатні ефективно протистояти постійному впливу вологи. Це правило справедливо також і для дверей в цю кімнату, адже досить часто на неї може бризкати вода або осідати конденсат.

Вибираючи двері для ванної, слід розглядати один з наступних варіантів:

1. Скляна двері. Зважаючи інтимності даного приміщення скляні двері для ванних тонуються і розписуються таким чином, що крізь них може проходити тільки світло. Що стосується типу дверей, то це зазвичай откатні або розстібні вироби. Двері із скла відмінно гармонує з іншими дверима в житло, особливо, якщо вони також мають скляні елементи. Про вологостійких властивості скла говорити зайве, такий виріб зовсім не боїться води.

2. Пластикові двері. Хоча такий виріб більше асоціюють з громадськими санвузлами, однак, вона цілком може застосовуватись і в оселях. Головне, вибрати вироби зі скляними елементами або підходящої забарвленням: ну а матеріал виготовлення здатний стійко переносити будь-яку вологість. Слід враховувати також близькість інших дверей в оселі, намагаючись дотримуватися одного стилю.

3. Ламіновані двері. Дуже популярні варіант для ванної, завдяки властивостям ламінату добре переносити дії вологи. Дуже зручним є величезна кількість квітів і різних імітацій таких дверей, що дає можливість без проблем вписати їх в загальний стиль інтер'єру: наприклад, якщо інші двері дерев'яні, вибирається виріб, що імітує деревину даного відтінку.

4. Шпоновані двері. Найпопулярніша різновид міжкімнатних дверей, цілком підходящий варіант для ванної, в разі, якщо вологість в ній особливо не підвищується. Це буває, коли ванна кімната обладнана душовою боксом закритого типу,

Поради щодо вибору двері у ванну
залишає всю вологість і воду всередині себе. Такі двері можуть добре переносити підвищення вологості середнього ступеня, за рахунок лакування шпону. Ну а на що цей шпон покладено – фільонку, масив, МДФ або ДСП, особливої різниці немає: головне, щоб такі двері не заливалася водою.

5. Дерев'яні двері. Такий виріб застосовують в тих випадках, якщо ванна кімната має велику площу і добру вентиляцію, а місце для душа відокремлена перегородкою. Головне, добре покрити виріб за допомогою лаку. Для спокою можна також застосувати спеціальні антисептики, що відрізняються підвищеною гідрофобністю.