Интерскол E-131 A Особливості конструкції дрилі: на користь цього вітчизняного інструменту (проводиться Іжевським механічним заводом) говорить його велика потужність, яка стане в нагоді при свердлінні «важких» матеріалів, наприклад, бетону.

З допомогою двошвидкісного редуктора можна встановити високі обороти, або великий обертаючий момент. Останній режим буває необхідний, наприклад, при загвинчуванні болтів і шурупів (а ось викручувати їх доведеться вручну - реверсивним обертанням інструмент не володіє).
Дриль може комплектуватися як швидкозажимним патроном «рідного» виробництва, так і звичайним «ключовим».

Правильна регулювання: попередня установка частоти обертання здійснюється регулятором, виконаним у найбільш поширеному варіанті -вбудованим в «курок» коліщатком. Інші органи керування - перемикачі швидкості і режимів роботи - знаходяться, відповідно, на лівій і верхній стороні корпусу редуктора.

В якості рекомендацій щодо використання дрилі: першу швидкість найкраще використовувати для великого навантаження, наприклад, при свердлінні в сталі отворів до 16 мм або для нарізання різьби. Друга швидкість нагоді для робіт по бетону або цегли.

Які плюси: в активі цієї вітчизняної дрилі -велика потужність, двошвидкісний редуктор і доступна ціна. У пасиві - відсутність реверсу.

Вартість дрилі від 1080 рублів.

Строймаг оптово роздрібний магазин, продаж будівельних і оздоблювальних матеріалів за низькими цінами з доставкою по Москві і області, на сторінках інтернет магазину продається www.stroymag.biz, а також інші матеріали для будівельника. Вартість нижче конкурентів.