Будівництво гаража Кращого місця для будівництва і не знайдеш, як біля будинку. Тут вам і безпеку особистого транспорту, і якийсь елемент інтер'єрного оформлення. А що, в принципі навіть підкреслено стильно?

Адже приміщення для машин повинна бути не тільки просторою, але і красивим з зовнішньої сторони.

Замовити avtostilist.ru можна навіть не виходячи з дому – онлайн. В якості будівельних матеріалів для гаража підійдуть блоки, цегла і навіть заливка бетону. Правда, в останньому варіанті, витрати можуть виявитися значними. Тому, більшість вибирає піноблок або шлакоблок, як основний виріб для зведення стін.

З ними і будувати швидше, і витрати на монтажні роботи скорочуються. Крім того, є певна залежність від складу грунту. В деяких місцях недоцільно робити кладку з цегли, бажано використовувати полегшений матеріал.

Будівництво гаража
Це пов'язане з рихлість грунту, який може не витримати значної маси гаража. Під нього і фундамент заливають без посилення. В індивідуальних випадках обходяться і гвинтовими палями, їх потім обв'язують між собою бетонною стяжкою.

Покрівля для гаража може бути, як похилим, так і без ухилу. Все залежить від можливостей для видалення атмосферних опадів. Але краще, звичайно, монтувати її під невеликим кутом, щоб спорудити примусовий злив.

Тоді не доведеться додатково запроваджувати дренажну трубу в корпус стельової балки. Зазвичай так і робиться, коли дах застеляється м'яким покрівельним матеріалом. Щоб вона менше намокало, облаштовується спеціальний стік для прийому скупчилася нагорі вологи.