Обробка з натурального каменю і керамограніта класу люкс Серед оздоблювальних матеріалів є особливий сектор продукції, яка купується не кожен день і дозволяє створити в приміщенні, де використовується, атмосферу респектабельності і розкоші.

Мова йде про плитку з натурального каменю (граніту, мармуру) та міцного рукотворного керамограніта.

Плити з керамограніта за призначенням поділяються на внутрішні і зовнішні, для підлоги і стін. Вони чудово показують себе не тільки в приміщеннях з підвищеною вологістю і гігієнічними вимогами (кухня, санвузол), але і в будь-яких інших частинах будинку, включаючи ганок, терасу і навіть садові доріжки. І мінусові температури їм не страшні, вони чудово експлуатуються в умовах суворої зими. Для їх виготовлення беруть два сорти благородної глини, мінеральні наповнювачі та барвники. Запікаються елементи в умовах, близьких до утворення гірських порід в земній корі – ось звідки неймовірна міцність і стійкість матеріалу. Тільки форма їх задається заздалегідь, так що дорогі роботи з різання каменю не потрібні.

Дизайнери не завжди суворо дотримуються призначення, укладаючи підлогові великі елементи з керамограніта на стіни. Споживчі якості приміщення від цього не страждають, а враження грунтовності, міцності, натуральної сили забезпечено.

Для створення вишуканого оздоблення дорогих меблів і предметів розкоші в обробці приміщень використовують декоративні елементи з натурального каменю, що пройшов обробку і шліфування. Стриманість і розкіш природних мінералів не дозволять інтер'єру стати кричущим або химерним, він буде відображати хороший смак і респектабельність власників будинку.

Обробка з натурального каменю і керамограніта класу люкс
Обробка з натурального каменю і керамограніта класу люкс

Крім підлогового покриття з гранітних або мінеральних плит, солідність інтер'єру додадуть підвіконня з цільного каменю. Будь-яка зелень буде виглядати на ньому розкішно, крім того, ошатна і міцна консоль може стати альтернативою письмового столу, якщо підібрати зручний бювар для комфорту. Східці ганку або внутрішніх mramorkamin.ru, або мармуру додадуть кожному виходу королівську церемоніальність. Тільки плитки для них в обов'язковому порядку повинні бути матовими, з шорсткою поверхнею, яка повністю виключає ковзання.

Оформити ганок або терасу з замковим розмахом допоможуть кам'яні огорожі. Вони можуть бути невисокими або комбінованими з елементами ковки, що додасть огорожі більшу легкість за всієї грунтовності.

Для тих, хто ще на етапі проектування планує у власному будинку оздоблення з натурального каменю, варто закласти міцний фундамент і простежити, щоб будівництво велося у відповідності з нормативами. Тоді важке кам'яне наповнення не буде надмірною, а зробить будинок гордістю його власників.