Детектор металів Condtrol ArmoScan Прилад знаходить як магнітні, так і немагнітні метали, показує як місце, так і глибину залягання, що дозволяє, наприклад, відрізнити мідну трубу від сталевої арматури (якщо труби і вмуровані в стіни, то на невеликій глибині, на відміну від арматурного каркаса стін і плит перекриття).

Відстежуються практично всі види неоднорідностей» — арматурний профіль, металеві труби, каркаси і кріплення, www.postroil.com і розподільні коробки.

ArmoScan «просвічує» більшість поширених неметалевих будівельних www.postroil.com, включаючи гіпсокартон, ДСП, цегла, бетон і кераміку. Прилад легкий і «ухватистый», його боковини покриті такою гумою. Корпус яскраво-жовтого помітного кольору. Кнопки і екран розташовуються в ніші, утвореної спеціальними виступами, що запобігає випадкове натискання або пошкодження. В районі сенсора нанесені перехрещуються ризики, що полегшують точне визначення місцезнаходження виявленого об'єкта.

На жаль, управління і індикацію не можна назвати інтуїтивно зрозумілими. Перемикання режимів здійснюється однією кнопкою («mode») з допомогою послідовності короткочасних і тривалих (більше 3 с) натискань.

Дроти під струмом прилад не шукає, але при деякій навичці їх можна виявити по перешкод у режимі пошуку магнітних металів (стрілки, що вказують видалення або наближення до об'єкта, постійно переключаються з високою частотою). Апарат дуже чутливий до стану поверхні і вологості повітря. В цілому його можна визнати вдалим — широкі можливості, пристойна чутливість і цілком доступна ціна.

Вам потрібно недорогий, але якісний kronplast.ru? тоді можу порекомендувати вам один дуже хороший інтернет магазин. Називається він KronPlast.