Каркасний будинок. Тільки за, ні проти яких Заміський будинок – заповітна мрія багатьох жителів галасливих мегаполісів. Промисловий розвиток, транспортна перевантаженість значно погіршують умови проживання городян, викликаючи різні види забруднень, в тому числі шумового.

Все більше людей приходять до висновків, що справжній відпочинок організму можна забезпечити тільки за межами міської риси, і будують плани з придбання заміського земельної ділянки і будівництва приватного будинку. Реалізація такого проекту не потребує значних матеріальних витрат, але при більш детальному підході можна підібрати цілком прийнятний по ціновому діапазону варіант.

Серед найбільш передових технологій будівництва вигідно відрізняються економічністю каркасні будинки. www.domcompany.ru виконується спеціалізованими організаціями за типовим або індивідуальним проектом, в якому враховуються всі потреби майбутніх мешканців. Зведення такого житла займає дуже короткий проміжок часу в порівнянні з іншими традиційними способами, так як монтаж ведеться з вже готових конструкцій, вироблених із застосуванням екологічно чистих матеріалів.

При будівництві на фундамент закріплюються стіни з дерев'яного каркаса, додаткових утеплюючих та ізолюючих шарів. Застосовувані матеріали дозволяють згодом зберігати тепло у приміщеннях без «парникового ефекту». Одностороння пропускна спроможність тепер властива не тільки покрівельних матеріалів, але і стінним. Вся конструкція облицьовується будь-яким оздоблювальним матеріалом за бажанням замовника, тобто може бути реалізований будь-який зовнішній дизайн і внутрішній інтер'єр.

Каркасний будинок буде радувати своїх мешканців теплом і затишком в будь-яких погодних умов без монтажу складених і громіздких опалювальних і кондиціонуючих систем.