Купити мобільний кондиціонер в Москві Потужний безлопатевої вентилятор Dyson AM02 - це нова модель, яка є аналогічною до попередньої моделі Dyson AM01.

Відмінностей між ними не так багато, але все ж є.


Наприклад, діаметр кільця у Dyson AM01 становить 30 сантиметрів, а у Dyson AM02 – 25 см, причому у першої моделі воно круглої форми, а у другої – овальною.


Принцип роботи обох моделей однаковий, але Dyson AM02 – більш потужний вентилятор, який здатний за секунду проганяти понад 450 літрів повітря. Ця норма в 15-18 разів перевищує можливості будь-якого лопатевого вентилятора.


Центр тяжкості у підлогових вентиляторів розташований внизу, тому вони не схильні до падінь. Харчування таких приладом також відбувається від мережі 220 вольт, а потужність споживання – 45 Вт і 65 Вт у першій і другій моделі відповідно.


Розміри подібних пристроїв невеликі - 54,7 х 35,6 х 15,2 см або 100,7 х 19 х 11 см, що дозволяє встановлювати їх не тільки на підлозі, але і на письмовому столі і навіть на шафі.


Кожна модель оснащена автоматичним розворотом на 90°, а кут нахилу вентилятора становить 10°, тому і стає можливим встановлювати його зверху.


Обслуговування приладу – досить проста справа, достатньо іноді протирати основу і кільце від пилу.


Dyson AM02 управляється за допомогою пульта ДУ, який тримається на магнітах, розташованих у верхній частині кільця.


Рівень шуму у моделей Dyson AM01 і Dyson AM02 практично однаковий – 64,5 і 65 дБ відповідно. Це означає. Що можна експлуатувати прилад в нічний час і він нікому не завадить спати.


Ще одна перевага безлопастних моделей вентиляторів полягає в тому. Що вам більше не доведеться піклуватися про те, щоб ваша дитина або домашня тварина не поранилось про крутяться лопаті – адже їх просто немає. Також не варто турбуватися, що прилад може вдарити струмом – всі деталі надійно заховані від стійкий пластик, який здатний витримувати механічні пошкодження.


Якщо вас чимось не влаштовує робота вентилятора, ви можете придбати мобільний кондиціонер. www.prohlada.biz ви можете прочитати в інтернеті.


Купити мобільний кондиціонер в Москві – це цілком нескладне завдання – знайти його можна в магазинах, спеціалізацією яких є продаж електронних приладів населенню, в інтернет-магазинах або ж виконати замовлення у виробника або його дилерів. Можна придбати прилад у фірмі «Технології для життя».