Вентильований фасад Якщо поговорити трохи про історію вентильованих фасадів, варто сказати, що спочатку їх застосуванні десь на початку двадцятого сторіччя в США. Це було зроблено для того, щоб знизити навантаження на несучі конструкції хмарочосів.

Ну а потім поступово і поступово ця технологія стала поширюватися по всьому світу і стає все популярнішим і популярнішим. Першими підхопили естафету країни Європи.

Так, v-sk.spb.ru можна замовити, в тому числі, і через Інтернет. І ось вже можна сказати, що понад сорок років застосовуються в Німеччині, Італії, Швеції, Фінляндії, Норвегії ну і інших країнах. Так само важливо, що дані технології застосовуються не тільки при будівництві виключно нових будівель, але і при реконструкції готових будинків.

Так само важливо сказати, що, не дивлячись на вже давно прижився матеріал, він не стоїть на місці і постійно змінюється. Будівельні компанії постійно проводять різні технологічні відкриття і постійно покращують вже існуючі матеріали для вентильованого фасаду.

Вентильований фасад
Сьогодні даний матеріал володіє прекрасними якостями, що зберігають в собі роботу енергоносіїв. Так само він дає можливість економії тепла та ізоляції шуму. Ну і звичайно така технологія отримала можливість проявити себе як утеплювач для застосування його в середині несучої стіни, або з внутрішньої сторони.

Є, звичайно, багато помилок, які можна зробити в процесі роботи з такою технологією, але цього можна уникнути, якщо більш глибоко розібратися особливості такого будівельного процесу як створення вентильованого фасаду, або ж ви можете запросити для роботи професіоналів.