Сучасні стилі в інтер'єрі хай-тек, арт-деко Хай-тек

Хай-тек у вигляді способу оформлення інтер'єру, характеризується як стиль нових технологій. У ньому знайшли своє вираження всі відкриття технічного прогресу, це перебільшений відмова від усього відомого і класичного, прагнучи при цьому в майбутнє.

В цьому стилі знайшлося застосування всіх нововведень технічного розвитку. Стиль запам'ятовується поєднанням простих і лінійних форм з неординарними елементами – це переважання металевих, скляних конструкцій і виробів з пластику.

Привертають увагу і меблеві композиції підсвічені меблевим освітленням яке до слова сказати можна тут mebliled.com вони мають складні геометричні форми і виконуються пластмаси, шкірозамінників, скла або металів. Меблі, як правило, вбудовується в спеціальні ніші, створюючи відчуття космічного корабля. Використання аксесуарів мінімально – різні вазочки, статуетки і підлогові скульптурні композиції, виконані з блискучого металу, пластику яскравих кольорів або підсвіченого скла. Освітлення в стилі хай-тек займає не менш важливе місце, ніж решта оформлення. Широко використовуються кольорові підсвічування, гра світла і точкове освітлення.

Арт-деко

Сучасні стилі в інтер'єрі хай-тек, арт-деко
Для стилю арт-деко характерне поняття суперечливе змішання. У ньому знайшли своє відображення класицизм зі своєю строгістю і симетрією, модерн своєї декоративне обробкою, кубізм зі своїм неповторним світом геометрії, а також різні елементи національних стилів, наприклад Африки, Єгипту, Сходу та Америки. Таким чином, в стилі арт-деко переважають сувора чіткість ліній, національні рослинні візерунки, багатство і пишність в поєднанні з дорогими матеріалами.

В інтер'єрі використовуються вишукані поєднання дорогих композицій з оздоблення, меблів і декору. Стіни обробляються ніжним шовком або розкішним мереживом. Меблі сувора формами і тяжіє класицизму, але декором близька стилю модерн. Часто зустрічається обшивка м'яких меблів шкірою, з бронзовою обробкою. З аксесуарів типові бронзові і порцелянові статуетки, вироби з кераміки та скла.