Ландшафтний дизайн в стилі хай-тек Інновацією в оформлення заміських ділянок в наш час є нове і унікальне напрямок та його підхопила dsb-dsb.ru dsb-dsb.ru. Ландшафтний дизайн в стилі хай-тек повністю відповідає сучасному часу є дуже цікавим напрямком.

Максимальна свобода у творчості породжує воістину чудові образи. У цьому стилі можна втілити найсміливіші дизайнерські задуми.

Хай-тек це єдиний стиль, в якому для будівництва використовуються комбіновані і штучні зразки матеріалів.
Сам по собі цей спосіб дуже зручний і гармонійний у повсякденному житті. За ним легко доглядати. Він відрізняється різноманітністю аксесуарів і сучасними конструкціями.

Основними і ключовими деталями вважаються сучасні матеріали, тобто метал, скло і оброблене дерево. Для освітлення використовують дуже красиві, неймовірні і оригінальні світильники. Дуже багато підвісок, завдяки яким весь ділянка виглядає найбільш комфортним і красивим. В даному стилі переважно різні динамічні форми. Дороги, як правило, зигзагоподібні і прямі. Застосовується геометрична асиметрія або симетрія.

В основному використовують світлі відтінки та постільні кольору. Зазвичай це сині, білі, зелені і фіолетові тони. Особливу увагу варто звернути на чорні і червоні кольори і відтінки. Дороги роблять з великих плит. Поєднують метал з деревом, він виглядає просто чарівно і ефектно. Особливий інтерес у гостей викличе штучний водойму. інтерес. Забір робиться з незвичайних матеріалів як профнастил та різноманітні сітки.

Хай-тек відрізняється великою кількістю скляних виробів. Продумана система освітлення повинна поєднуватися з дзеркалами. Ці конструкції народжує воістину чудові образи, які сприяють спокійному відпочинку. Архітектурні елементи це сучасні скульптури, а так само різні контейнери з металу призначені для розміщення різних видів рослин.

Озеленення відбувається завдяки чагарниках і рослинам з цікавою формою листя. Ідеальним рішенням буде посадити цікаву декоративну яблуню і блакитну ялину.

Чарівний ділянку з папоротей вважається звичайним для даного дизайну. Краще всього використовувати великі види папороті.

Тропічні рослини додадуть особливу родзинку всьому стилю. Творча душа і власна фантазія, найкращі порадники в оформлення прекрасної композиції в якій можна буде розслабитися від міської суєти і відпочити. Пам'ятайте про те, що це сучасний погляд і в ньому можна втілювати самі яскраві, оригінальні і сміливі ідеї.